SNACK BAR S.R.L.

CUI 3463190·Alimentație și servicii·Giurgiu·Founded 2024

Revenue

218K

2024

Profit

52.3K

2024

Employees

2

2024

Margin

24,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

SNACK BAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 218K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.435 la cifra de afaceri, #6.079 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
SNACK BAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 218K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.0%.
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.435 la cifra de afaceri, #6.079 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#13.435 din 30.688 companii

Top 43.8%

Vezi clasamentul

După profit

#6.079 din 30.688 companii

Top 19.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#8.980 din 30.688 companii

Top 29.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri218K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit24.0% vs medie industrie 6.6%

Compania este 3.6× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 4

Compania este 0.5× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ALBIMAR IMPEX SRL224K2Alimentație și servicii
NARCISA SRL231K2Alimentație și servicii
EMSI TOTAL SERVICII S.R.L.205K2Alimentație și servicii
STARFOOD OCTAVIAN S.R.L.245K2Alimentație și servicii
PIZZA LA COLT S.R.L.218K2Alimentație și servicii
ROBERT 2007 SRL218K2Alimentație și servicii
BALLOK K�V�Z� S.R.L.219K2Alimentație și servicii
OPEN SRL219K2Alimentație și servicii
SQUARE BY DELTA SRL219K2Alimentație și servicii
CUT TAD CONSORTIUM SRL219K2Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
24.0%
CA / angajat
109K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 41%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    218K
    Profit net
    52.3K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la SNACK BAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSNACK BAR S.R.L.(you)ALBIMAR IMPEX SRLNARCISA SRLEMSI TOTAL SERVICII S.R.L.STARFOOD OCTAVIAN S.R.L.
Revenue
218K
224K
231K
205K
245K
Profit
52.3K
3K
40K
12K
17.8K
Margin
24,0%
1,3%
17,3%
5,8%
7,3%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “SNACK BAR S.R.L.”.