OPEN SRL
Revenue
219K
2024
Profit
9.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
4,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OPEN SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 219K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.424 la cifra de afaceri, #10.314 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OPEN SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 219K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #13.424 la cifra de afaceri, #10.314 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAGNOLIA ROYAL S.R.L. | 212K | 2 | Alimentație și servicii |
| FANYON GERO S.R.L. | 212K | 2 | Alimentație și servicii |
| SOTREBOR FOOD S.R.L. | 227K | 2 | Alimentație și servicii |
| PAS DEDY S.R.L. | 207K | 2 | Alimentație și servicii |
| AGRICOMPROD S.R.L. | 207K | 2 | Alimentație și servicii |
| BAR 90 ROCK S.R.L. | 233K | 2 | Alimentație și servicii |
| AXMARIO CATERING SRL | 235K | 2 | Alimentație și servicii |
| DAVICRI FAM S.R.L. | 238K | 2 | Alimentație și servicii |
| BIL GET ROM SRL | 200K | 2 | Alimentație și servicii |
| PAPINI-DRY SRL | 241K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.3%
- CA / angajat
- 109K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 219K
- Profit net
- 9.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 219K | 9.3K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OPEN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OPEN SRL(current)
- Revenue
- 219K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #371.575
- MAGNOLIA ROYAL S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 2
- Profit
- -106K
- Rank RO
- #376.788
- FANYON GERO S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #377.056
- SOTREBOR FOOD S.R.L.
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- -14.4K
- Rank RO
- #364.551
- PAS DEDY S.R.L.
- Revenue
- 207K
- Employees
- 2
- Profit
- 40.3K
- Rank RO
- #381.058
- AGRICOMPROD S.R.L.
- Revenue
- 207K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #381.510
- BAR 90 ROCK S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 2
- Profit
- -79.4K
- Rank RO
- #360.205
- AXMARIO CATERING SRL
- Revenue
- 235K
- Employees
- 2
- Profit
- 84.8K
- Rank RO
- #358.700
- DAVICRI FAM S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 38.8K
- Rank RO
- #356.433
- BIL GET ROM SRL
- Revenue
- 200K
- Employees
- 2
- Profit
- -52.6K
- Rank RO
- #387.268
- PAPINI-DRY SRL
- Revenue
- 241K
- Employees
- 2
- Profit
- -4.1K
- Rank RO
- #353.787
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OPEN SRL(current) | 219K | 2 | 9.3K | #371.575 |
| MAGNOLIA ROYAL S.R.L. | 212K | 2 | -106K | #376.788 |
| FANYON GERO S.R.L. | 212K | 2 | -20.7K | #377.056 |
| SOTREBOR FOOD S.R.L. | 227K | 2 | -14.4K | #364.551 |
| PAS DEDY S.R.L. | 207K | 2 | 40.3K | #381.058 |
| AGRICOMPROD S.R.L. | 207K | 2 | -12.9K | #381.510 |
| BAR 90 ROCK S.R.L. | 233K | 2 | -79.4K | #360.205 |
| AXMARIO CATERING SRL | 235K | 2 | 84.8K | #358.700 |
| DAVICRI FAM S.R.L. | 238K | 2 | 38.8K | #356.433 |
| BIL GET ROM SRL | 200K | 2 | -52.6K | #387.268 |
| PAPINI-DRY SRL | 241K | 2 | -4.1K | #353.787 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OPEN SRL(you) | MAGNOLIA ROYAL S.R.L. | FANYON GERO S.R.L. | SOTREBOR FOOD S.R.L. | PAS DEDY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 219K | 212K | 212K | 227K | 207K |
| Profit | 9.3K | -106K | -20.7K | -14.4K | 40.3K |
| Margin | 4,3% | -50,0% | -9,7% | -6,3% | 19,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OPEN SRL”.