SANERNAVET S.R.L.
Revenue
248K
2024
Profit
84.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
33,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SANERNAVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 248K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.032 la cifra de afaceri, #926 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 33.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SANERNAVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 248K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 33.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.032 la cifra de afaceri, #926 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 4.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CODALUC VET SRL | 261K | 2 | Activități profesionale |
| MADACVET SRL | 229K | 2 | Activități profesionale |
| SCARLAT VETSERV S.R.L. | 228K | 2 | Activități profesionale |
| VETACTIVMED S.R.L. | 279K | 2 | Activități profesionale |
| VETERIX MED SRL | 221K | 2 | Activități profesionale |
| VITALPET S.R.L. | 250K | 2 | Activități profesionale |
| DAVEMIBAJ SRL | 249K | 2 | Activități profesionale |
| MARCOSVET S.R.L. | 249K | 2 | Activități profesionale |
| DANSANVET S.R.L. | 248K | 2 | Activități profesionale |
| TIBIVET S.R.L. | 251K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 33.9%
- CA / angajat
- 125K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 248K
- Profit net
- 84.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 248K | 84.7K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SANERNAVET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SANERNAVET S.R.L.(current)
- Revenue
- 248K
- Employees
- 2
- Profit
- 84.7K
- Rank RO
- #347.110
- CODALUC VET SRL
- Revenue
- 261K
- Employees
- 2
- Profit
- 91.3K
- Rank RO
- #338.892
- MADACVET SRL
- Revenue
- 229K
- Employees
- 2
- Profit
- 83K
- Rank RO
- #362.966
- SCARLAT VETSERV S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 2
- Profit
- 93.4K
- Rank RO
- #364.074
- VETACTIVMED S.R.L.
- Revenue
- 279K
- Employees
- 2
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #324.752
- VETERIX MED SRL
- Revenue
- 221K
- Employees
- 2
- Profit
- 81.2K
- Rank RO
- #369.456
- VITALPET S.R.L.
- Revenue
- 250K
- Employees
- 2
- Profit
- 22.3K
- Rank RO
- #347.197
- DAVEMIBAJ SRL
- Revenue
- 249K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.2K
- Rank RO
- #347.588
- MARCOSVET S.R.L.
- Revenue
- 249K
- Employees
- 2
- Profit
- 33.8K
- Rank RO
- #347.853
- DANSANVET S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 2
- Profit
- 48K
- Rank RO
- #348.104
- TIBIVET S.R.L.
- Revenue
- 251K
- Employees
- 2
- Profit
- 45.2K
- Rank RO
- #346.000
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SANERNAVET S.R.L.(current) | 248K | 2 | 84.7K | #347.110 |
| CODALUC VET SRL | 261K | 2 | 91.3K | #338.892 |
| MADACVET SRL | 229K | 2 | 83K | #362.966 |
| SCARLAT VETSERV S.R.L. | 228K | 2 | 93.4K | #364.074 |
| VETACTIVMED S.R.L. | 279K | 2 | 106K | #324.752 |
| VETERIX MED SRL | 221K | 2 | 81.2K | #369.456 |
| VITALPET S.R.L. | 250K | 2 | 22.3K | #347.197 |
| DAVEMIBAJ SRL | 249K | 2 | -39.2K | #347.588 |
| MARCOSVET S.R.L. | 249K | 2 | 33.8K | #347.853 |
| DANSANVET S.R.L. | 248K | 2 | 48K | #348.104 |
| TIBIVET S.R.L. | 251K | 2 | 45.2K | #346.000 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SANERNAVET S.R.L.(you) | CODALUC VET SRL | MADACVET SRL | SCARLAT VETSERV S.R.L. | VETACTIVMED S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 248K | 261K | 229K | 228K | 279K |
| Profit | 84.7K | 91.3K | 83K | 93.4K | 106K |
| Margin | 33,9% | 35,0% | 36,2% | 41,0% | 38,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SANERNAVET S.R.L.”.