SANDA & SERGIU SRL
Revenue
110K
2024
Profit
-3.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
-2,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SANDA & SERGIU SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 110K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.245 la cifra de afaceri, #3.532 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SANDA & SERGIU SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 110K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -2.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.245 la cifra de afaceri, #3.532 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALY FOREX S.R.L. | 124K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FAVRULES CONECT 2019 S.R.L. | 124K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BANU INDUSTRII SRL | 124K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORTISA S.R.L. | 124K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORSILV SRL | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ALEXTINFOREST S.R.L. | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY" | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| AVASILVA RUC�RENI S.R.L. | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NELMIHAELA SILVIROM S.R.L. | 126K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORAGRO MGM S.R.L. | 124K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -2.9%
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 110K
- Profit net
- -3.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 110K | -3.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SANDA & SERGIU SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SANDA & SERGIU SRL(current)
- Revenue
- 110K
- Employees
- 0
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #460.503
- ALY FOREX S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #461.476
- FAVRULES CONECT 2019 S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.2K
- Rank RO
- #460.950
- BANU INDUSTRII SRL
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- -92.3K
- Rank RO
- #460.969
- FORTISA S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- -60K
- Rank RO
- #461.210
- FORSILV SRL
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #459.754
- ALEXTINFOREST S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- 58.8K
- Rank RO
- #459.727
- SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY"
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.2K
- Rank RO
- #459.603
- AVASILVA RUC�RENI S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #459.386
- NELMIHAELA SILVIROM S.R.L.
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.4K
- Rank RO
- #459.286
- FORAGRO MGM S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.1K
- Rank RO
- #461.660
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SANDA & SERGIU SRL(current) | 110K | 0 | -3.7K | #460.503 |
| ALY FOREX S.R.L. | 124K | 1 | 6.7K | #461.476 |
| FAVRULES CONECT 2019 S.R.L. | 124K | 1 | -45.2K | #460.950 |
| BANU INDUSTRII SRL | 124K | 1 | -92.3K | #460.969 |
| FORTISA S.R.L. | 124K | 1 | -60K | #461.210 |
| FORSILV SRL | 125K | 1 | -1.7K | #459.754 |
| ALEXTINFOREST S.R.L. | 125K | 1 | 58.8K | #459.727 |
| SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY" | 125K | 1 | -13.2K | #459.603 |
| AVASILVA RUC�RENI S.R.L. | 125K | 1 | -9.8K | #459.386 |
| NELMIHAELA SILVIROM S.R.L. | 126K | 1 | 7.4K | #459.286 |
| FORAGRO MGM S.R.L. | 124K | 1 | -42.1K | #461.660 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SANDA & SERGIU SRL(you) | ALY FOREX S.R.L. | FAVRULES CONECT 2019 S.R.L. | BANU INDUSTRII SRL | FORTISA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 110K | 124K | 124K | 124K | 124K |
| Profit | -3.7K | 6.7K | -45.2K | -92.3K | -60K |
| Margin | -2,9% | 5,4% | -36,4% | -74,4% | -48,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SANDA & SERGIU SRL”.