ROROM TOTAL MARKET SRL
Revenue
4M
2024
Profit
-188K
2024
Employees
18
2024
Margin
-4,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROROM TOTAL MARKET SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 4M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.010 la cifra de afaceri, #60.698 la profit, #2.590 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROROM TOTAL MARKET SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.010 la cifra de afaceri, #60.698 la profit, #2.590 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este -1.1× față de media industriei
Compania este 3.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SPIROPLASTIC SRL | 4.7M | 18 | Comerț en-gros |
| MANDAU S.R.L. | 4.2M | 18 | Comerț en-gros |
| CRAMA APOGEUM S.R.L. | 4.1M | 19 | Comerț en-gros |
| ESVIDA PHARMA SRL | 4.2M | 19 | Comerț en-gros |
| TEXTIL POINT SRL | 4.4M | 18 | Comerț en-gros |
| ACTIS DISTRIBUTION SRL | 3.8M | 19 | Comerț en-gros |
| UNIVERS SRL | 3.8M | 19 | Comerț en-gros |
| VEER STAR SRL | 4.3M | 19 | Comerț en-gros |
| AGOREF RECICLARE SRL | 3.6M | 18 | Comerț en-gros |
| ROMALDO SRL | 4.3M | 17 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.7%
- CA / angajat
- 224K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4M
- Profit net
- -188K
- Angajați
- 18
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4M | -188K | 18 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROROM TOTAL MARKET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROROM TOTAL MARKET SRL(current)
- Revenue
- 4M
- Employees
- 18
- Profit
- -188K
- Rank RO
- #54.821
- SPIROPLASTIC SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 18
- Profit
- -387K
- Rank RO
- #48.754
- MANDAU S.R.L.
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 18
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #52.776
- CRAMA APOGEUM S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 19
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #54.217
- ESVIDA PHARMA SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 19
- Profit
- -2.5M
- Rank RO
- #53.201
- TEXTIL POINT SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 18
- Profit
- 180K
- Rank RO
- #50.799
- ACTIS DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 19
- Profit
- -135K
- Rank RO
- #56.971
- UNIVERS SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 19
- Profit
- -391K
- Rank RO
- #57.544
- VEER STAR SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 19
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #52.131
- AGOREF RECICLARE SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 18
- Profit
- -76.4K
- Rank RO
- #60.383
- ROMALDO SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 17
- Profit
- -2M
- Rank RO
- #52.061
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROROM TOTAL MARKET SRL(current) | 4M | 18 | -188K | #54.821 |
| SPIROPLASTIC SRL | 4.7M | 18 | -387K | #48.754 |
| MANDAU S.R.L. | 4.2M | 18 | 142K | #52.776 |
| CRAMA APOGEUM S.R.L. | 4.1M | 19 | 6.3K | #54.217 |
| ESVIDA PHARMA SRL | 4.2M | 19 | -2.5M | #53.201 |
| TEXTIL POINT SRL | 4.4M | 18 | 180K | #50.799 |
| ACTIS DISTRIBUTION SRL | 3.8M | 19 | -135K | #56.971 |
| UNIVERS SRL | 3.8M | 19 | -391K | #57.544 |
| VEER STAR SRL | 4.3M | 19 | 8.9K | #52.131 |
| AGOREF RECICLARE SRL | 3.6M | 18 | -76.4K | #60.383 |
| ROMALDO SRL | 4.3M | 17 | -2M | #52.061 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROROM TOTAL MARKET SRL(you) | SPIROPLASTIC SRL | MANDAU S.R.L. | CRAMA APOGEUM S.R.L. | ESVIDA PHARMA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4M | 4.7M | 4.2M | 4.1M | 4.2M |
| Profit | -188K | -387K | 142K | 6.3K | -2.5M |
| Margin | -4,7% | -8,3% | 3,4% | 0,2% | -60,4% |
| Employees | 18 | 18 | 18 | 19 | 19 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROROM TOTAL MARKET SRL”.