Competitori și alternative la ROPEGASO SRL
Companii similare cu ROPEGASO SRL în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (MURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ROPEGASO SRL | 594K | 170K | 1 | #208.234 | #10.002 |
| ALUPLUV ROINSTAL S.R.L. | 597K | 6.4K | 1 | #207.666 | #9.971 |
| SRR GREAT VISION S.R.L. | 623K | 325K | 1 | #202.607 | #9.729 |
| NICOMI NDY S.R.L. | 623K | -22.4K | 1 | #202.499 | #9.727 |
| ATIFRIGO INSTAL S.R.L. | 626K | 191K | 1 | #202.029 | #9.705 |
| GLOTEST SERVICE S.R.L. | 551K | 33K | 1 | #217.083 | #10.411 |
| TEKNIKA SRL | 532K | 58.3K | 1 | #221.432 | #10.605 |
| SIM TOTAL S.R.L. | 665K | 555K | 1 | #195.160 | #9.378 |
| NEW STAR PRODCOMIMPEX SRL | 594K | 291K | 1 | #208.224 | #10.001 |
| CRIBELECTRIC SECURITY SRL | 593K | 186K | 1 | #208.313 | #10.007 |
| WERGY TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 593K | 465K | 1 | #208.322 | #10.008 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ MURES, cu venituri și angajați similari cu ROPEGASO SRL.
- ALUPLUV ROINSTAL S.R.L. · MURES · 597K · Rank #207.666
- SRR GREAT VISION S.R.L. · MURES · 623K · Rank #202.607
- NICOMI NDY S.R.L. · MURES · 623K · Rank #202.499
- ATIFRIGO INSTAL S.R.L. · MURES · 626K · Rank #202.029
- GLOTEST SERVICE S.R.L. · MURES · 551K · Rank #217.083
- TEKNIKA SRL · MURES · 532K · Rank #221.432
- SIM TOTAL S.R.L. · MURES · 665K · Rank #195.160
- NEW STAR PRODCOMIMPEX SRL · ILFOV · 594K · Rank #208.224
- CRIBELECTRIC SECURITY SRL · PRAHOVA · 593K · Rank #208.313
- WERGY TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. · TULCEA · 593K · Rank #208.322