RO DIMIMPEX SRL
Revenue
31.1K
2024
Profit
22.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
71,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RO DIMIMPEX SRL este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 31.1K lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.071 la cifra de afaceri, #1.464 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RO DIMIMPEX SRL este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 31.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.071 la cifra de afaceri, #1.464 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 6.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DENTA - FELIX S.R.L. | 30.3K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| MON BEADS S.R.L. | 30.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| LUNABLANCA S.R.L. | 31.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| PREMIUM CREATIONS TEXTIL S.R.L. | 31.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| AZ ZORO LABORATOR S.R.L. | 31.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| ADALMA STORE S.R.L. | 31.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| ALTEGRA STONES S.R.L. | 31.3K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| YTZU�S WORKSHOP S.R.L. | 31K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| FRATELE GICU S.R.L. | 31.3K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| DANICRIS DENT SRL | 31K | 1 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 71.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 31.1K
- Profit net
- 22.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 31.1K | 22.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RO DIMIMPEX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RO DIMIMPEX SRL(current)
- Revenue
- 31.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 22.1K
- Rank RO
- #605.428
- DENTA - FELIX S.R.L.
- Revenue
- 30.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.6K
- Rank RO
- #607.214
- MON BEADS S.R.L.
- Revenue
- 30.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #607.526
- LUNABLANCA S.R.L.
- Revenue
- 31.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.2K
- Rank RO
- #605.401
- PREMIUM CREATIONS TEXTIL S.R.L.
- Revenue
- 31.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.7K
- Rank RO
- #605.310
- AZ ZORO LABORATOR S.R.L.
- Revenue
- 31.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.7K
- Rank RO
- #605.548
- ADALMA STORE S.R.L.
- Revenue
- 31.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #605.232
- ALTEGRA STONES S.R.L.
- Revenue
- 31.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #605.213
- YTZU�S WORKSHOP S.R.L.
- Revenue
- 31K
- Employees
- 1
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #605.652
- FRATELE GICU S.R.L.
- Revenue
- 31.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #605.136
- DANICRIS DENT SRL
- Revenue
- 31K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #605.713
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RO DIMIMPEX SRL(current) | 31.1K | 0 | 22.1K | #605.428 |
| DENTA - FELIX S.R.L. | 30.3K | 1 | 14.6K | #607.214 |
| MON BEADS S.R.L. | 30.2K | 1 | 5K | #607.526 |
| LUNABLANCA S.R.L. | 31.2K | 1 | -29.2K | #605.401 |
| PREMIUM CREATIONS TEXTIL S.R.L. | 31.2K | 1 | -57.7K | #605.310 |
| AZ ZORO LABORATOR S.R.L. | 31.1K | 1 | -8.7K | #605.548 |
| ADALMA STORE S.R.L. | 31.2K | 1 | 15.1K | #605.232 |
| ALTEGRA STONES S.R.L. | 31.3K | 1 | 1.3K | #605.213 |
| YTZU�S WORKSHOP S.R.L. | 31K | 1 | 7K | #605.652 |
| FRATELE GICU S.R.L. | 31.3K | 1 | 6K | #605.136 |
| DANICRIS DENT SRL | 31K | 1 | 11.2K | #605.713 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RO DIMIMPEX SRL(you) | DENTA - FELIX S.R.L. | MON BEADS S.R.L. | LUNABLANCA S.R.L. | PREMIUM CREATIONS TEXTIL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 31.1K | 30.3K | 30.2K | 31.2K | 31.2K |
| Profit | 22.1K | 14.6K | 5K | -29.2K | -57.7K |
| Margin | 71,0% | 48,3% | 16,7% | -93,8% | -184,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RO DIMIMPEX SRL”.