ADALMA STORE S.R.L.

CUI 46934895·Alte industrii de fabricație·Suceava·Founded 2024

Revenue

31.2K

2024

Profit

15.1K

2024

Employees

2024

Margin

48,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ADALMA STORE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 31.2K lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.068 la cifra de afaceri, #1.646 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ADALMA STORE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 31.2K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.3%.
Poziție în industrie
În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.068 la cifra de afaceri, #1.646 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.068 din 4.647 companii

Top 66.0%

Vezi clasamentul

După profit

#1.646 din 4.647 companii

Top 35.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.986 din 4.647 companii

Top 64.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
10.7%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri31.2K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit48.3% vs medie industrie 10.7%

Compania este 4.5× față de media industriei

Industry intelligence

Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024

Industry size

5B

RON revenue

Total companies

4.647

Total employees

16.937

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SLIM CREATIV S.R.L.33K1Alte industrii de fabricație
ELEGANT COLLECTIONS S.R.L.35.8K1Alte industrii de fabricație
ALTEGRA STONES S.R.L.31.3K1Alte industrii de fabricație
FRATELE GICU S.R.L.31.3K1Alte industrii de fabricație
PREMIUM CREATIONS TEXTIL S.R.L.31.2K1Alte industrii de fabricație
TIARA DENT LABOR S.R.L.31.3K1Alte industrii de fabricație
LUNABLANCA S.R.L.31.2K1Alte industrii de fabricație
3D PRINTOY S.R.L.31.3K1Alte industrii de fabricație
RO DIMIMPEX SRL31.2K1Alte industrii de fabricație
AZ ZORO LABORATOR S.R.L.31.1K1Alte industrii de fabricație

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
48.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 67%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    31.2K
    Profit net
    15.1K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ADALMA STORE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricADALMA STORE S.R.L.(you)SLIM CREATIV S.R.L.ELEGANT COLLECTIONS S.R.L.ALTEGRA STONES S.R.L.FRATELE GICU S.R.L.
Revenue
31.2K
33K
35.8K
31.3K
31.3K
Profit
15.1K
3.7K
-2.5K
1.3K
6K
Margin
48,3%
11,3%
-7,0%
4,2%
19,2%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ADALMA STORE S.R.L.”.