Competitori și alternative la RIN GRAND CONSTRUCT SRL
Companii similare cu RIN GRAND CONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| RIN GRAND CONSTRUCT SRL | 429K | 3.8K | 2 | #237.461 | #17.114 |
| R�LEA & MATIU CONSTRUC�II S.R.L. | 466K | 93.9K | 2 | #237.829 | #17.129 |
| �TEFEMI CONSTRUCT SRL | 465K | -105K | 2 | #237.969 | #17.138 |
| BAU KONKURRENT S.R.L. | 464K | 94.4K | 2 | #238.289 | #17.156 |
| ETCONSTRUCT LUX RESIDENCE S.R.L. | 472K | -101K | 2 | #236.105 | #17.033 |
| SULEANDRA DEZVOLTARE RURALA S.R.L. | 474K | 10.7K | 2 | #235.543 | #16.998 |
| IDEAL CONSTRUCTION SRL | 458K | 83.4K | 2 | #240.040 | #17.245 |
| VERA&TOTO S.R.L. | 452K | 20.2K | 2 | #241.808 | #17.350 |
| AMALIA ANDREEA SRL | 488K | -64.2K | 2 | #231.987 | #16.794 |
| CONSLUXART SRL | 447K | -35.8K | 2 | #243.176 | #17.438 |
| ROOF BUILD S.R.L. | 447K | 94.9K | 2 | #243.252 | #17.445 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu RIN GRAND CONSTRUCT SRL.
- R�LEA & MATIU CONSTRUC�II S.R.L. · IASI · 466K · Rank #237.829
- �TEFEMI CONSTRUCT SRL · IASI · 465K · Rank #237.969
- BAU KONKURRENT S.R.L. · IASI · 464K · Rank #238.289
- ETCONSTRUCT LUX RESIDENCE S.R.L. · IASI · 472K · Rank #236.105
- SULEANDRA DEZVOLTARE RURALA S.R.L. · IASI · 474K · Rank #235.543
- IDEAL CONSTRUCTION SRL · IASI · 458K · Rank #240.040
- VERA&TOTO S.R.L. · IASI · 452K · Rank #241.808
- AMALIA ANDREEA SRL · IASI · 488K · Rank #231.987
- CONSLUXART SRL · IASI · 447K · Rank #243.176
- ROOF BUILD S.R.L. · IASI · 447K · Rank #243.252