RIMCONMED SRL
Revenue
41.6K
2024
Profit
4.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
10,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RIMCONMED SRL este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 41.6K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #24.479 la cifra de afaceri, #21.236 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RIMCONMED SRL este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 41.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #24.479 la cifra de afaceri, #21.236 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WHITE LOUNGE S.R.L. | 41.5K | 1 | Sănătate |
| ANAVERO MEDICAL S.R.L. | 41.5K | 1 | Sănătate |
| CIOLTEAN MEDICAL CENTER S.R.L. | 44.1K | 1 | Sănătate |
| SZEVER MED S.R.L. | 45K | 1 | Sănătate |
| CENTRUL ABA PROGRES S.R.L. | 38.3K | 1 | Sănătate |
| DENTAL SCRAP MONSTER SRL | 37.1K | 1 | Sănătate |
| CENTRUL TERAPEUTIC MICUL MOISE S.R.L. | 46.9K | 1 | Sănătate |
| BOJTOR ATTILA TERAPEUT S.R.L. | 36.9K | 1 | Sănătate |
| LOGO MICUL MOISE S.R.L. | 47.5K | 1 | Sănătate |
| ENDOMED CARE S.R.L. | 41.6K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 10.3%
- CA / angajat
- 41.6K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 41.6K
- Profit net
- 4.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 41.6K | 4.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RIMCONMED SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RIMCONMED SRL(current)
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #583.912
- WHITE LOUNGE S.R.L.
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #583.981
- ANAVERO MEDICAL S.R.L.
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.8K
- Rank RO
- #584.167
- CIOLTEAN MEDICAL CENTER S.R.L.
- Revenue
- 44.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #579.059
- SZEVER MED S.R.L.
- Revenue
- 45K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.7K
- Rank RO
- #577.262
- CENTRUL ABA PROGRES S.R.L.
- Revenue
- 38.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #590.375
- DENTAL SCRAP MONSTER SRL
- Revenue
- 37.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.3K
- Rank RO
- #592.720
- CENTRUL TERAPEUTIC MICUL MOISE S.R.L.
- Revenue
- 46.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #573.680
- BOJTOR ATTILA TERAPEUT S.R.L.
- Revenue
- 36.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #593.317
- LOGO MICUL MOISE S.R.L.
- Revenue
- 47.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.9K
- Rank RO
- #572.544
- ENDOMED CARE S.R.L.
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.7K
- Rank RO
- #583.895
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RIMCONMED SRL(current) | 41.6K | 1 | 4.3K | #583.912 |
| WHITE LOUNGE S.R.L. | 41.5K | 1 | -9K | #583.981 |
| ANAVERO MEDICAL S.R.L. | 41.5K | 1 | -8.8K | #584.167 |
| CIOLTEAN MEDICAL CENTER S.R.L. | 44.1K | 1 | -5.1K | #579.059 |
| SZEVER MED S.R.L. | 45K | 1 | 37.7K | #577.262 |
| CENTRUL ABA PROGRES S.R.L. | 38.3K | 1 | -6.5K | #590.375 |
| DENTAL SCRAP MONSTER SRL | 37.1K | 1 | -1.3K | #592.720 |
| CENTRUL TERAPEUTIC MICUL MOISE S.R.L. | 46.9K | 1 | 4K | #573.680 |
| BOJTOR ATTILA TERAPEUT S.R.L. | 36.9K | 1 | 12.5K | #593.317 |
| LOGO MICUL MOISE S.R.L. | 47.5K | 1 | -26.9K | #572.544 |
| ENDOMED CARE S.R.L. | 41.6K | 1 | -34.7K | #583.895 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RIMCONMED SRL(you) | WHITE LOUNGE S.R.L. | ANAVERO MEDICAL S.R.L. | CIOLTEAN MEDICAL CENTER S.R.L. | SZEVER MED S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 41.6K | 41.5K | 41.5K | 44.1K | 45K |
| Profit | 4.3K | -9K | -8.8K | -5.1K | 37.7K |
| Margin | 10,3% | -21,6% | -21,3% | -11,5% | 83,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RIMCONMED SRL”.