ENDOMED CARE S.R.L.
Revenue
41.6K
2024
Profit
-34.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
-83,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENDOMED CARE S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 41.6K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #24.478 la cifra de afaceri, #30.233 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENDOMED CARE S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 41.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -83.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #24.478 la cifra de afaceri, #30.233 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -5.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MYELIN DENTAL S.R.L. | 41.6K | 1 | Sănătate |
| DENTALEXE M S.R.L. | 41.6K | 1 | Sănătate |
| BURCU?� ANCA MIHAELA S.R.L. | 41.5K | 1 | Sănătate |
| EVOMEDICA SRL | 41.9K | 1 | Sănătate |
| GOOD VISION FOR YOU SRL | 40.7K | 1 | Sănătate |
| IMAGISTIC VIEW SRL-D | 42.5K | 1 | Sănătate |
| BROTHERS & COMP S.R.L. | 42.8K | 1 | Sănătate |
| CLIDENT VISION S.R.L. | 43K | 1 | Sănătate |
| LCH SMILES & CARE S.R.L. | 40.1K | 1 | Sănătate |
| S & R DENTISTRY S.R.L. | 43.6K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -83.4%
- Scor risc (0–100)
- 92
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 41.6K
- Profit net
- -34.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 41.6K | -34.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENDOMED CARE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENDOMED CARE S.R.L.(current)
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -34.7K
- Rank RO
- #583.895
- MYELIN DENTAL S.R.L.
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.9K
- Rank RO
- #583.893
- DENTALEXE M S.R.L.
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.9K
- Rank RO
- #583.801
- BURCU?� ANCA MIHAELA S.R.L.
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #583.983
- EVOMEDICA SRL
- Revenue
- 41.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -131K
- Rank RO
- #583.342
- GOOD VISION FOR YOU SRL
- Revenue
- 40.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #585.581
- IMAGISTIC VIEW SRL-D
- Revenue
- 42.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 31.8K
- Rank RO
- #581.997
- BROTHERS & COMP S.R.L.
- Revenue
- 42.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 687 lei
- Rank RO
- #581.470
- CLIDENT VISION S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #581.092
- LCH SMILES & CARE S.R.L.
- Revenue
- 40.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -84.8K
- Rank RO
- #586.746
- S & R DENTISTRY S.R.L.
- Revenue
- 43.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #579.973
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENDOMED CARE S.R.L.(current) | 41.6K | 0 | -34.7K | #583.895 |
| MYELIN DENTAL S.R.L. | 41.6K | 1 | 27.9K | #583.893 |
| DENTALEXE M S.R.L. | 41.6K | 1 | -25.9K | #583.801 |
| BURCU?� ANCA MIHAELA S.R.L. | 41.5K | 1 | 2.9K | #583.983 |
| EVOMEDICA SRL | 41.9K | 1 | -131K | #583.342 |
| GOOD VISION FOR YOU SRL | 40.7K | 1 | 7.6K | #585.581 |
| IMAGISTIC VIEW SRL-D | 42.5K | 1 | 31.8K | #581.997 |
| BROTHERS & COMP S.R.L. | 42.8K | 1 | 687 lei | #581.470 |
| CLIDENT VISION S.R.L. | 43K | 1 | 2.9K | #581.092 |
| LCH SMILES & CARE S.R.L. | 40.1K | 1 | -84.8K | #586.746 |
| S & R DENTISTRY S.R.L. | 43.6K | 1 | 18K | #579.973 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENDOMED CARE S.R.L.(you) | MYELIN DENTAL S.R.L. | DENTALEXE M S.R.L. | BURCU?� ANCA MIHAELA S.R.L. | EVOMEDICA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 41.6K | 41.6K | 41.6K | 41.5K | 41.9K |
| Profit | -34.7K | 27.9K | -25.9K | 2.9K | -131K |
| Margin | -83,4% | 67,0% | -62,1% | 6,9% | -312,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENDOMED CARE S.R.L.”.