Competitori și alternative la REVOLUTION NOVA CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu REVOLUTION NOVA CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| REVOLUTION NOVA CONSTRUCT S.R.L. | 2M | 301K | 20 | #94.626 | #7.322 |
| SBH S.R.L. | 2.1M | 120K | 20 | #91.671 | #7.086 |
| KULTIKON PLUS SRL | 2.1M | -211K | 20 | #90.771 | #7.025 |
| TF LAVANDA S.R.L. | 2M | -2.2M | 20 | #97.233 | #7.491 |
| CNC PARTENER COMPANY S.R.L. | 2.3M | 464K | 19 | #84.611 | #6.504 |
| RETABITA DESIGN CONST S.R.L. | 2M | -6.7K | 19 | #94.453 | #7.310 |
| PROFICONCRETE S.R.L. | 2M | -298K | 21 | #95.677 | #7.395 |
| KEMPES IORDACHE ION S.R.L. | 2.1M | 787K | 19 | #93.649 | #7.249 |
| GLOB INVEST MUNTENIA S.R.L. | 2M | -640K | 19 | #95.781 | #7.400 |
| DELCEA CONSTRUCT S.R.L. | 2.1M | 233K | 21 | #92.571 | #7.155 |
| STATIC CONSTRUCT SRL | 1.8M | 187K | 20 | #101.218 | #7.780 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu REVOLUTION NOVA CONSTRUCT S.R.L..
- SBH S.R.L. · MARAMURES · 2.1M · Rank #91.671
- KULTIKON PLUS SRL · MARAMURES · 2.1M · Rank #90.771
- TF LAVANDA S.R.L. · CLUJ · 2M · Rank #97.233
- CNC PARTENER COMPANY S.R.L. · MARAMURES · 2.3M · Rank #84.611
- RETABITA DESIGN CONST S.R.L. · BISTRITA-NASAUD · 2M · Rank #94.453
- PROFICONCRETE S.R.L. · BUCURESTI · 2M · Rank #95.677
- KEMPES IORDACHE ION S.R.L. · DAMBOVITA · 2.1M · Rank #93.649
- GLOB INVEST MUNTENIA S.R.L. · VALCEA · 2M · Rank #95.781
- DELCEA CONSTRUCT S.R.L. · VALCEA · 2.1M · Rank #92.571
- STATIC CONSTRUCT SRL · BISTRITA-NASAUD · 1.8M · Rank #101.218