Revenue

181K

2024

Profit

43.4K

2024

Employees

1

2024

Margin

23,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

REPAREXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 181K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #19.143 la cifra de afaceri, #13.068 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
REPAREXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 181K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.5%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #19.143 la cifra de afaceri, #13.068 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#19.143 din 39.568 companii

Top 48.4%

Vezi clasamentul

După profit

#13.068 din 39.568 companii

Top 33.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#15.128 din 39.568 companii

Top 38.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.4M lei
Marjă medie
11.2%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri181K lei vs medie industrie 1.4M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit23.5% vs medie industrie 11.2%

Compania este 2.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Industry intelligence

Construcții (CAEN 43) — 2024

Industry size

56.4B

RON revenue

Total companies

39.568

Total employees

143.570

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SAMIMAT LIGHT S.R.L.185K1Construcții
ELIVINSTALL S.R.L.184K1Construcții
HEAT DYNAMICS S.R.L.185K1Construcții
CHIABURU INSTAL S.R.L.186K1Construcții
VALENTINO TRUST BRA�OV S.R.L.186K1Construcții
H.G. MONTAJ SRL183K1Construcții
DALIGA AVANTAJ S.R.L.182K1Construcții
CALDOTHERM SERVICE HOME S.R.L.182K1Construcții
GORDIUS SOLUTIONS SRL187K1Construcții
ELECTIPPANEL S.R.L.181K1Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
23.5%
CA / angajat
185K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 45%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    181K
    Profit net
    43.4K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la REPAREXPERT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricREPAREXPERT S.R.L.(you)SAMIMAT LIGHT S.R.L.ELIVINSTALL S.R.L.HEAT DYNAMICS S.R.L.CHIABURU INSTAL S.R.L.
Revenue
181K
185K
184K
185K
186K
Profit
43.4K
44.1K
121K
6.4K
135K
Margin
23,5%
23,8%
65,4%
3,4%
72,8%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “REPAREXPERT S.R.L.”.