Competitori și alternative la REFRACERAM SRL
Companii similare cu REFRACERAM SRL în România: aceeași industrie (CAEN 23), același județ (HUNEDOARA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| REFRACERAM SRL | 729K | 17.4K | 11 | #118.206 | #719 |
| SIBA BETONDESIGN S.R.L. | 1.4M | 220K | 11 | #123.333 | #743 |
| C.M.C S.R.L. | 1.7M | -3.3M | 11 | #107.994 | #679 |
| KLAUSENBURGER KERAMIKMANUFAKTUR S.R.L. | 1.4M | -221K | 12 | #122.081 | #733 |
| EGO COMPANY SRL | 1.6M | -232K | 10 | #112.234 | #695 |
| EUROGLASS S.R.L. | 1.5M | -135K | 9 | #118.126 | #718 |
| RADIAL PLUS CONSTRUCT S.R.L. | 1.2M | 1.5K | 11 | #136.810 | #782 |
| IOAN & ANCUTA SRL | 1.7M | 1.9K | 10 | #109.319 | #684 |
| CRS GLASS DESIGN S.R.L. | 1.7M | 24.5K | 10 | #107.462 | #678 |
| ROCA ANTICA SRL | 1.9M | 55.3K | 11 | #99.008 | #645 |
| NIRAM PLENUS S.R.L. | 1.6M | 512K | 9 | #113.862 | #704 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 23, județ HUNEDOARA, cu venituri și angajați similari cu REFRACERAM SRL.
- SIBA BETONDESIGN S.R.L. · VALCEA · 1.4M · Rank #123.333
- C.M.C S.R.L. · MARAMURES · 1.7M · Rank #107.994
- KLAUSENBURGER KERAMIKMANUFAKTUR S.R.L. · CLUJ · 1.4M · Rank #122.081
- EGO COMPANY SRL · BUCURESTI · 1.6M · Rank #112.234
- EUROGLASS S.R.L. · BRAILA · 1.5M · Rank #118.126
- RADIAL PLUS CONSTRUCT S.R.L. · ARGES · 1.2M · Rank #136.810
- IOAN & ANCUTA SRL · SATU MARE · 1.7M · Rank #109.319
- CRS GLASS DESIGN S.R.L. · TULCEA · 1.7M · Rank #107.462
- ROCA ANTICA SRL · MARAMURES · 1.9M · Rank #99.008
- NIRAM PLENUS S.R.L. · GALATI · 1.6M · Rank #113.862