Competitori și alternative la REFAKT S.R.L.
Companii similare cu REFAKT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| REFAKT S.R.L. | 675K | 53.8K | 9 | #175.752 | #8.430 |
| CONTROL SERV SRL | 811K | 87K | 9 | #173.763 | #8.331 |
| SOFTISSUE SRL | 874K | 28.7K | 9 | #166.142 | #7.929 |
| FATADE TECH S.R.L. | 799K | 129K | 9 | #175.313 | #8.404 |
| RUCK-ZUCK INSTAL S.R.L. | 800K | 8.6K | 9 | #175.211 | #8.395 |
| REAL CONSTRUCT KLG S.R.L. | 800K | -128K | 9 | #175.196 | #8.393 |
| MADE SOLAR SRL | 810K | 68.2K | 9 | #173.850 | #8.335 |
| TRIO SPEED METAL SRL | 775K | -790K | 9 | #178.460 | #8.560 |
| ELECTRIC CADI TOP SRL | 773K | 7.9K | 9 | #178.712 | #8.574 |
| SOLARES D.R. TECH S.R.L. | 772K | 66K | 9 | #178.911 | #8.584 |
| VENTIX INSTAL S.R.L. | 821K | 6.2K | 9 | #172.540 | #8.272 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu REFAKT S.R.L..
- CONTROL SERV SRL · CLUJ · 811K · Rank #173.763
- SOFTISSUE SRL · CLUJ · 874K · Rank #166.142
- FATADE TECH S.R.L. · BUCURESTI · 799K · Rank #175.313
- RUCK-ZUCK INSTAL S.R.L. · TIMIS · 800K · Rank #175.211
- REAL CONSTRUCT KLG S.R.L. · SIBIU · 800K · Rank #175.196
- MADE SOLAR SRL · IASI · 810K · Rank #173.850
- TRIO SPEED METAL SRL · PRAHOVA · 775K · Rank #178.460
- ELECTRIC CADI TOP SRL · ARGES · 773K · Rank #178.712
- SOLARES D.R. TECH S.R.L. · SIBIU · 772K · Rank #178.911
- VENTIX INSTAL S.R.L. · BUCURESTI · 821K · Rank #172.540