QUESTA MODA S.R.L.
Revenue
2.3M
2024
Profit
-1.2M
2024
Employees
25
2024
Margin
-53,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
QUESTA MODA S.R.L. este o companie mică din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #555 la cifra de afaceri, #5.651 la profit, #436 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- QUESTA MODA S.R.L. este o companie mică din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -53.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #555 la cifra de afaceri, #5.651 la profit, #436 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este -17.0× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL | 2.4M | 25 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| DAMACOVLAD S.R.L. | 2.4M | 25 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ROITA SERVICE SRL | 2.2M | 25 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| KASIOVA COM SRL | 2.3M | 27 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| HERMEXX S.R.L. | 2.4M | 24 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| RAVEN TEX S.R.L. | 2.5M | 26 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| KURT CONFEX S.R.L. | 2.5M | 30 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| HUNGANT SRL | 2.2M | 27 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| GIODARVEL CONF S.R.L. | 2M | 28 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| GNO SIMEDY TEXTIL SRL | 2.2M | 28 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -53.4%
- CA / angajat
- 92.1K
- Scor risc (0–100)
- 77
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3M
- Profit net
- -1.2M
- Angajați
- 25
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3M | -1.2M | 25 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la QUESTA MODA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- QUESTA MODA S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 25
- Profit
- -1.2M
- Rank RO
- #85.403
- HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 25
- Profit
- 750K
- Rank RO
- #83.815
- DAMACOVLAD S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 25
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #83.676
- ROITA SERVICE SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 25
- Profit
- 93K
- Rank RO
- #87.760
- KASIOVA COM SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 27
- Profit
- 87.5K
- Rank RO
- #86.782
- HERMEXX S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 24
- Profit
- 454K
- Rank RO
- #80.980
- RAVEN TEX S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 26
- Profit
- -544K
- Rank RO
- #80.282
- KURT CONFEX S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 30
- Profit
- -668K
- Rank RO
- #79.479
- HUNGANT SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 27
- Profit
- 31.9K
- Rank RO
- #87.945
- GIODARVEL CONF S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 28
- Profit
- -765K
- Rank RO
- #95.960
- GNO SIMEDY TEXTIL SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 28
- Profit
- 308K
- Rank RO
- #87.317
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| QUESTA MODA S.R.L.(current) | 2.3M | 25 | -1.2M | #85.403 |
| HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL | 2.4M | 25 | 750K | #83.815 |
| DAMACOVLAD S.R.L. | 2.4M | 25 | 178K | #83.676 |
| ROITA SERVICE SRL | 2.2M | 25 | 93K | #87.760 |
| KASIOVA COM SRL | 2.3M | 27 | 87.5K | #86.782 |
| HERMEXX S.R.L. | 2.4M | 24 | 454K | #80.980 |
| RAVEN TEX S.R.L. | 2.5M | 26 | -544K | #80.282 |
| KURT CONFEX S.R.L. | 2.5M | 30 | -668K | #79.479 |
| HUNGANT SRL | 2.2M | 27 | 31.9K | #87.945 |
| GIODARVEL CONF S.R.L. | 2M | 28 | -765K | #95.960 |
| GNO SIMEDY TEXTIL SRL | 2.2M | 28 | 308K | #87.317 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | QUESTA MODA S.R.L.(you) | HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL | DAMACOVLAD S.R.L. | ROITA SERVICE SRL | KASIOVA COM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3M | 2.4M | 2.4M | 2.2M | 2.3M |
| Profit | -1.2M | 750K | 178K | 93K | 87.5K |
| Margin | -53,4% | 31,9% | 7,6% | 4,2% | 3,9% |
| Employees | 25 | 25 | 25 | 25 | 27 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “QUESTA MODA S.R.L.”.