PRIVO IN SRL
Revenue
10.3M
2024
Profit
83.8K
2024
Employees
59
2024
Margin
0,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PRIVO IN SRL este o companie de mărime medie din sectorul Cazare, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 10.3M lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #224 la cifra de afaceri, #2.126 la profit, #106 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PRIVO IN SRL este o companie de mărime medie din sectorul Cazare, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 10.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #224 la cifra de afaceri, #2.126 la profit, #106 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 9.8× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 15.6× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SOCIETATEA COMERCIALA DE TRATAMENT BALNEAR BUZIAS SA | 10.5M | 58 | Cazare |
| H.P. TOWER ONE SRL | 10.9M | 58 | Cazare |
| ARDAVA SRL | 11.1M | 59 | Cazare |
| SAT VACAN�� GURA PORTI�EI SRL | 10.7M | 61 | Cazare |
| CIP COM 2003 SRL | 11.4M | 58 | Cazare |
| ALDINI TURISM SRL | 11.4M | 57 | Cazare |
| HB HOTELS SA | 9.8M | 64 | Cazare |
| HOTEL PERLA MOLDOVEI SRL | 10.5M | 50 | Cazare |
| HOTEL ORIZONT SRL | 11.2M | 65 | Cazare |
| GRANO PANE SRL | 10.3M | 49 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.8%
- CA / angajat
- 176K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 3%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 10.3M
- Profit net
- 83.8K
- Angajați
- 59
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 10.3M | 83.8K | 59 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PRIVO IN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PRIVO IN SRL(current)
- Revenue
- 10.3M
- Employees
- 59
- Profit
- 83.8K
- Rank RO
- #25.235
- SOCIETATEA COMERCIALA DE TRATAMENT BALNEAR BUZIAS SA
- Revenue
- 10.5M
- Employees
- 58
- Profit
- -1.5M
- Rank RO
- #24.941
- H.P. TOWER ONE SRL
- Revenue
- 10.9M
- Employees
- 58
- Profit
- -2.5M
- Rank RO
- #24.303
- ARDAVA SRL
- Revenue
- 11.1M
- Employees
- 59
- Profit
- 1.8M
- Rank RO
- #23.887
- SAT VACAN�� GURA PORTI�EI SRL
- Revenue
- 10.7M
- Employees
- 61
- Profit
- 520K
- Rank RO
- #24.528
- CIP COM 2003 SRL
- Revenue
- 11.4M
- Employees
- 58
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #23.362
- ALDINI TURISM SRL
- Revenue
- 11.4M
- Employees
- 57
- Profit
- -1.8M
- Rank RO
- #23.396
- HB HOTELS SA
- Revenue
- 9.8M
- Employees
- 64
- Profit
- 302K
- Rank RO
- #26.500
- HOTEL PERLA MOLDOVEI SRL
- Revenue
- 10.5M
- Employees
- 50
- Profit
- 242K
- Rank RO
- #24.998
- HOTEL ORIZONT SRL
- Revenue
- 11.2M
- Employees
- 65
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #23.799
- GRANO PANE SRL
- Revenue
- 10.3M
- Employees
- 49
- Profit
- 180K
- Rank RO
- #25.297
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PRIVO IN SRL(current) | 10.3M | 59 | 83.8K | #25.235 |
| SOCIETATEA COMERCIALA DE TRATAMENT BALNEAR BUZIAS SA | 10.5M | 58 | -1.5M | #24.941 |
| H.P. TOWER ONE SRL | 10.9M | 58 | -2.5M | #24.303 |
| ARDAVA SRL | 11.1M | 59 | 1.8M | #23.887 |
| SAT VACAN�� GURA PORTI�EI SRL | 10.7M | 61 | 520K | #24.528 |
| CIP COM 2003 SRL | 11.4M | 58 | 1.1M | #23.362 |
| ALDINI TURISM SRL | 11.4M | 57 | -1.8M | #23.396 |
| HB HOTELS SA | 9.8M | 64 | 302K | #26.500 |
| HOTEL PERLA MOLDOVEI SRL | 10.5M | 50 | 242K | #24.998 |
| HOTEL ORIZONT SRL | 11.2M | 65 | 1.5M | #23.799 |
| GRANO PANE SRL | 10.3M | 49 | 180K | #25.297 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PRIVO IN SRL(you) | SOCIETATEA COMERCIALA DE TRATAMENT BALNEAR BUZIAS SA | H.P. TOWER ONE SRL | ARDAVA SRL | SAT VACAN�� GURA PORTI�EI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 10.3M | 10.5M | 10.9M | 11.1M | 10.7M |
| Profit | 83.8K | -1.5M | -2.5M | 1.8M | 520K |
| Margin | 0,8% | -13,9% | -23,1% | 16,0% | 4,8% |
| Employees | 59 | 58 | 58 | 59 | 61 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PRIVO IN SRL”.