PIZZA LOUNGE S.R.L.
Revenue
620K
2024
Profit
-48.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
-7,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PIZZA LOUNGE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 620K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #7.939 la cifra de afaceri, #26.723 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PIZZA LOUNGE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 620K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #7.939 la cifra de afaceri, #26.723 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este -1.2× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VIETFOOD S.R.L. | 632K | 4 | Alimentație și servicii |
| TREI BE�IVI SRL | 602K | 4 | Alimentație și servicii |
| PASTO PRIMAVERA SRL | 601K | 4 | Alimentație și servicii |
| CONCEPT CATERING EXPRESS S.R.L. | 601K | 4 | Alimentație și servicii |
| CAFFE DIANEI SRL | 596K | 4 | Alimentație și servicii |
| OMG FOOD S.R.L. | 584K | 4 | Alimentație și servicii |
| KUPONGROUP SRL | 659K | 4 | Alimentație și servicii |
| CIAO NIKI VILACROSSE S.R.L. | 583K | 4 | Alimentație și servicii |
| MARAMA COFFEE SHOP S.R.L. | 582K | 4 | Alimentație și servicii |
| SPLAI PIT STOP S.R.L. | 663K | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.8%
- CA / angajat
- 155K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 620K
- Profit net
- -48.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 620K | -48.1K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PIZZA LOUNGE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PIZZA LOUNGE S.R.L.(current)
- Revenue
- 620K
- Employees
- 4
- Profit
- -48.1K
- Rank RO
- #203.141
- VIETFOOD S.R.L.
- Revenue
- 632K
- Employees
- 4
- Profit
- -375K
- Rank RO
- #200.915
- TREI BE�IVI SRL
- Revenue
- 602K
- Employees
- 4
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #206.698
- PASTO PRIMAVERA SRL
- Revenue
- 601K
- Employees
- 4
- Profit
- 63.1K
- Rank RO
- #206.768
- CONCEPT CATERING EXPRESS S.R.L.
- Revenue
- 601K
- Employees
- 4
- Profit
- 14.9K
- Rank RO
- #206.812
- CAFFE DIANEI SRL
- Revenue
- 596K
- Employees
- 4
- Profit
- 64.2K
- Rank RO
- #207.756
- OMG FOOD S.R.L.
- Revenue
- 584K
- Employees
- 4
- Profit
- 33.1K
- Rank RO
- #210.111
- KUPONGROUP SRL
- Revenue
- 659K
- Employees
- 4
- Profit
- -47.7K
- Rank RO
- #196.172
- CIAO NIKI VILACROSSE S.R.L.
- Revenue
- 583K
- Employees
- 4
- Profit
- 31.9K
- Rank RO
- #210.299
- MARAMA COFFEE SHOP S.R.L.
- Revenue
- 582K
- Employees
- 4
- Profit
- 15K
- Rank RO
- #210.471
- SPLAI PIT STOP S.R.L.
- Revenue
- 663K
- Employees
- 4
- Profit
- -27.5K
- Rank RO
- #195.508
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PIZZA LOUNGE S.R.L.(current) | 620K | 4 | -48.1K | #203.141 |
| VIETFOOD S.R.L. | 632K | 4 | -375K | #200.915 |
| TREI BE�IVI SRL | 602K | 4 | 21.2K | #206.698 |
| PASTO PRIMAVERA SRL | 601K | 4 | 63.1K | #206.768 |
| CONCEPT CATERING EXPRESS S.R.L. | 601K | 4 | 14.9K | #206.812 |
| CAFFE DIANEI SRL | 596K | 4 | 64.2K | #207.756 |
| OMG FOOD S.R.L. | 584K | 4 | 33.1K | #210.111 |
| KUPONGROUP SRL | 659K | 4 | -47.7K | #196.172 |
| CIAO NIKI VILACROSSE S.R.L. | 583K | 4 | 31.9K | #210.299 |
| MARAMA COFFEE SHOP S.R.L. | 582K | 4 | 15K | #210.471 |
| SPLAI PIT STOP S.R.L. | 663K | 4 | -27.5K | #195.508 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PIZZA LOUNGE S.R.L.(you) | VIETFOOD S.R.L. | TREI BE�IVI SRL | PASTO PRIMAVERA SRL | CONCEPT CATERING EXPRESS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 620K | 632K | 602K | 601K | 601K |
| Profit | -48.1K | -375K | 21.2K | 63.1K | 14.9K |
| Margin | -7,8% | -59,3% | 3,5% | 10,5% | 2,5% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PIZZA LOUNGE S.R.L.”.