Competitori și alternative la PHOENIX IMPIANTI S.R.L.
Companii similare cu PHOENIX IMPIANTI S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 23), același județ (SUCEAVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| PHOENIX IMPIANTI S.R.L. | 53.5K | 14.9K | — | #560.517 | #2.243 |
| STV COMMERCE S.R.L. | 49.2K | -23K | 1 | #569.388 | #2.278 |
| VLASO STONE S.R.L. | 61K | -347 lei | 1 | #548.283 | #2.196 |
| SIBGAL IMPEX S.R.L. | 54.1K | -75K | 1 | #560.501 | #2.242 |
| ABSOLUTE FUNERAL SERVICES S.R.L. | 54K | 44.1K | 1 | #560.713 | #2.244 |
| ROYAL CONCRETE S.R.L. | 54.3K | -28.1K | 1 | #560.197 | #2.241 |
| PAVIMENTE SRL | 46.9K | -15.4K | 1 | #573.679 | #2.296 |
| GLASS STEMY PRODUCTION S.R.L. | 54.3K | -25.1K | — | #560.163 | #2.240 |
| SOLUM CONSTRUCT S.R.L. | 53.9K | 9.4K | — | #560.939 | #2.245 |
| MY HEART INVEST S.R.L. | 54.4K | 9.7K | — | #559.973 | #2.239 |
| ISTI COM S.R.L. | 54.6K | 5.9K | 1 | #559.686 | #2.238 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 23, județ SUCEAVA, cu venituri și angajați similari cu PHOENIX IMPIANTI S.R.L..
- STV COMMERCE S.R.L. · SUCEAVA · 49.2K · Rank #569.388
- VLASO STONE S.R.L. · SUCEAVA · 61K · Rank #548.283
- SIBGAL IMPEX S.R.L. · BACAU · 54.1K · Rank #560.501
- ABSOLUTE FUNERAL SERVICES S.R.L. · SIBIU · 54K · Rank #560.713
- ROYAL CONCRETE S.R.L. · CLUJ · 54.3K · Rank #560.197
- PAVIMENTE SRL · SUCEAVA · 46.9K · Rank #573.679
- GLASS STEMY PRODUCTION S.R.L. · DAMBOVITA · 54.3K · Rank #560.163
- SOLUM CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 53.9K · Rank #560.939
- MY HEART INVEST S.R.L. · DOLJ · 54.4K · Rank #559.973
- ISTI COM S.R.L. · MURES · 54.6K · Rank #559.686