P�R�UL RO�U SRL
Revenue
203K
2024
Profit
3.8K
2024
Employees
2
2024
Margin
1,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
P�R�UL RO�U SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #28.082 la cifra de afaceri, #30.118 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- P�R�UL RO�U SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #28.082 la cifra de afaceri, #30.118 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DRAGOLIV FOREST S.R.L. | 208K | 2 | Transport |
| MAURICIO COMPANY SRL | 211K | 2 | Transport |
| SICO SPEED SRL | 193K | 2 | Transport |
| NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. | 193K | 2 | Transport |
| TRANS SIL S.R.L. | 216K | 2 | Transport |
| PAN ADI SPEDITION SRL | 218K | 2 | Transport |
| NICOLETA SPEED S.R.L. | 189K | 2 | Transport |
| PREMIUM AUTO PLUS S.R.L. | 223K | 2 | Transport |
| DALMYS STAR SRL | 186K | 2 | Transport |
| FER AVA TAXI S.R.L. | 227K | 2 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ALBA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.8%
- CA / angajat
- 102K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 203K
- Profit net
- 3.8K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 203K | 3.8K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la P�R�UL RO�U SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- P�R�UL RO�U SRL(current)
- Revenue
- 203K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #384.068
- DRAGOLIV FOREST S.R.L.
- Revenue
- 208K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #380.368
- MAURICIO COMPANY SRL
- Revenue
- 211K
- Employees
- 2
- Profit
- 852 lei
- Rank RO
- #378.124
- SICO SPEED SRL
- Revenue
- 193K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.1K
- Rank RO
- #392.809
- NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.
- Revenue
- 193K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #392.855
- TRANS SIL S.R.L.
- Revenue
- 216K
- Employees
- 2
- Profit
- 37.9K
- Rank RO
- #374.049
- PAN ADI SPEDITION SRL
- Revenue
- 218K
- Employees
- 2
- Profit
- -47.7K
- Rank RO
- #372.591
- NICOLETA SPEED S.R.L.
- Revenue
- 189K
- Employees
- 2
- Profit
- -93.8K
- Rank RO
- #396.492
- PREMIUM AUTO PLUS S.R.L.
- Revenue
- 223K
- Employees
- 2
- Profit
- 23.7K
- Rank RO
- #368.494
- DALMYS STAR SRL
- Revenue
- 186K
- Employees
- 2
- Profit
- 9K
- Rank RO
- #399.265
- FER AVA TAXI S.R.L.
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.9K
- Rank RO
- #365.202
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| P�R�UL RO�U SRL(current) | 203K | 2 | 3.8K | #384.068 |
| DRAGOLIV FOREST S.R.L. | 208K | 2 | -12.9K | #380.368 |
| MAURICIO COMPANY SRL | 211K | 2 | 852 lei | #378.124 |
| SICO SPEED SRL | 193K | 2 | 16.1K | #392.809 |
| NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. | 193K | 2 | 26.4K | #392.855 |
| TRANS SIL S.R.L. | 216K | 2 | 37.9K | #374.049 |
| PAN ADI SPEDITION SRL | 218K | 2 | -47.7K | #372.591 |
| NICOLETA SPEED S.R.L. | 189K | 2 | -93.8K | #396.492 |
| PREMIUM AUTO PLUS S.R.L. | 223K | 2 | 23.7K | #368.494 |
| DALMYS STAR SRL | 186K | 2 | 9K | #399.265 |
| FER AVA TAXI S.R.L. | 227K | 2 | -17.9K | #365.202 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | P�R�UL RO�U SRL(you) | DRAGOLIV FOREST S.R.L. | MAURICIO COMPANY SRL | SICO SPEED SRL | NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 203K | 208K | 211K | 193K | 193K |
| Profit | 3.8K | -12.9K | 852 lei | 16.1K | 26.4K |
| Margin | 1,8% | -6,2% | 0,4% | 8,3% | 13,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “P�R�UL RO�U SRL”.