NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.
Revenue
193K
2024
Profit
26.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
13,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 193K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #28.728 la cifra de afaceri, #18.483 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 193K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #28.728 la cifra de afaceri, #18.483 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SICO SPEED SRL | 193K | 2 | Transport |
| NICOLETA SPEED S.R.L. | 189K | 2 | Transport |
| DALMYS STAR SRL | 186K | 2 | Transport |
| P�R�UL RO�U SRL | 204K | 2 | Transport |
| FOEVIDRIVER S.R.L. | 181K | 2 | Transport |
| DRAGOLIV FOREST S.R.L. | 208K | 2 | Transport |
| MAXRIDE S.R.L. | 179K | 2 | Transport |
| MAURICIO COMPANY SRL | 211K | 2 | Transport |
| BEST TAXI SELECT SRL | 175K | 2 | Transport |
| TRANS SIL S.R.L. | 216K | 2 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ALBA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.7%
- CA / angajat
- 96.7K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 44%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 193K
- Profit net
- 26.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 193K | 26.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NICOLAS TRANS GRUA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.(current)
- Revenue
- 193K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #392.855
- SICO SPEED SRL
- Revenue
- 193K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.1K
- Rank RO
- #392.809
- NICOLETA SPEED S.R.L.
- Revenue
- 189K
- Employees
- 2
- Profit
- -93.8K
- Rank RO
- #396.492
- DALMYS STAR SRL
- Revenue
- 186K
- Employees
- 2
- Profit
- 9K
- Rank RO
- #399.265
- P�R�UL RO�U SRL
- Revenue
- 204K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #384.068
- FOEVIDRIVER S.R.L.
- Revenue
- 181K
- Employees
- 2
- Profit
- 43.3K
- Rank RO
- #403.593
- DRAGOLIV FOREST S.R.L.
- Revenue
- 208K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #380.368
- MAXRIDE S.R.L.
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.5K
- Rank RO
- #405.418
- MAURICIO COMPANY SRL
- Revenue
- 211K
- Employees
- 2
- Profit
- 852 lei
- Rank RO
- #378.124
- BEST TAXI SELECT SRL
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- 30.2K
- Rank RO
- #409.038
- TRANS SIL S.R.L.
- Revenue
- 216K
- Employees
- 2
- Profit
- 37.9K
- Rank RO
- #374.049
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.(current) | 193K | 2 | 26.4K | #392.855 |
| SICO SPEED SRL | 193K | 2 | 16.1K | #392.809 |
| NICOLETA SPEED S.R.L. | 189K | 2 | -93.8K | #396.492 |
| DALMYS STAR SRL | 186K | 2 | 9K | #399.265 |
| P�R�UL RO�U SRL | 204K | 2 | 3.8K | #384.068 |
| FOEVIDRIVER S.R.L. | 181K | 2 | 43.3K | #403.593 |
| DRAGOLIV FOREST S.R.L. | 208K | 2 | -12.9K | #380.368 |
| MAXRIDE S.R.L. | 179K | 2 | 20.5K | #405.418 |
| MAURICIO COMPANY SRL | 211K | 2 | 852 lei | #378.124 |
| BEST TAXI SELECT SRL | 175K | 2 | 30.2K | #409.038 |
| TRANS SIL S.R.L. | 216K | 2 | 37.9K | #374.049 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.(you) | SICO SPEED SRL | NICOLETA SPEED S.R.L. | DALMYS STAR SRL | P�R�UL RO�U SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 193K | 193K | 189K | 186K | 204K |
| Profit | 26.4K | 16.1K | -93.8K | 9K | 3.8K |
| Margin | 13,7% | 8,3% | -49,6% | 4,8% | 1,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NICOLAS TRANS GRUA S.R.L.”.