P & G CONSULTING CONSTRUCT SRL

CUI 21744674·Construcții·Alba·Founded 2024

Revenue

250K

2024

Profit

60.6K

2024

Employees

1

2024

Margin

24,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

P & G CONSULTING CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 250K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.051 la cifra de afaceri, #2.312 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
P & G CONSULTING CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 250K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.2%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #3.051 la cifra de afaceri, #2.312 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.051 din 5.424 companii

Top 56.2%

Vezi clasamentul

După profit

#2.312 din 5.424 companii

Top 42.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.706 din 5.424 companii

Top 49.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
12.4M lei
Marjă medie
7.1%
Angajați medie
15

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri250K lei vs medie industrie 12.4M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit24.2% vs medie industrie 7.1%

Compania este 3.4× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 15

Compania este 0.1× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SINCRON ENERGY S.R.L.266K1Construcții
BARNA NEW CONS S.R.L.222K1Construcții
NVIS ROAD S.R.L.250K1Construcții
MRLB UTILAJE S.R.L.249K1Construcții
RRD TERACONSTRUCTIONES S.R.L.250K1Construcții
HAPPY FLOR TRAVEL SRL249K1Construcții
MARA&GIGI FORAJ SRL251K1Construcții
BERNA CONSTRUCT SRL248K1Construcții
VML SPEED LIGHT DELIVERY S.R.L.251K1Construcții
RICHAN RAISING S.R.L.248K1Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
24.2%
CA / angajat
250K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 39%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    250K
    Profit net
    60.6K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la P & G CONSULTING CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricP & G CONSULTING CONSTRUCT SRL(you)SINCRON ENERGY S.R.L.BARNA NEW CONS S.R.L.NVIS ROAD S.R.L.MRLB UTILAJE S.R.L.
Revenue
250K
266K
222K
250K
249K
Profit
60.6K
185K
71.6K
21.5K
171K
Margin
24,2%
69,4%
32,3%
8,6%
68,5%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “P & G CONSULTING CONSTRUCT SRL”.