Revenue

127K

2024

Profit

45.2K

2024

Employees

2

2024

Margin

22,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ONLY ONE SECURITY SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 127K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.586 la cifra de afaceri, #1.109 la profit, #1.151 la număr angajați din 2.843 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ONLY ONE SECURITY SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 127K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.8%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.586 la cifra de afaceri, #1.109 la profit, #1.151 la număr angajați din 2.843 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 80) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.586 din 2.843 companii

Top 55.8%

Vezi clasamentul

După profit

#1.109 din 2.843 companii

Top 39.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.151 din 2.843 companii

Top 40.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
3M lei
Marjă medie
4.7%
Angajați medie
34

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri127K lei vs medie industrie 3M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit22.8% vs medie industrie 4.7%

Compania este 4.9× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 34

Compania este 0.1× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 80) — 2024

Industry size

8.6B

RON revenue

Total companies

2.843

Total employees

95.635

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
EXPERT IMOB SOLUTION SRL199K2Activități profesionale
INTELIGENT SERVICE SRL200K2Activități profesionale
SPEED ESCORT TEHNICS S.R.L.200K2Activități profesionale
MIHUTECH INSTAL S.R.L.194K2Activități profesionale
VIDEODOM PROTECT S.R.L.202K2Activități profesionale
COVALSAGA ELECTRIC SRL167K2Activități profesionale
T.C.P. SISTEMS SRL204K2Activități profesionale
JORA GRUP SSP SECURITY S.R.L.207K2Activități profesionale
WPI SERVICII SRL207K2Activități profesionale
CAFF DIGITAL SRL208K2Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
22.8%
CA / angajat
98.9K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    127K
    Profit net
    45.2K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ONLY ONE SECURITY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricONLY ONE SECURITY SRL(you)EXPERT IMOB SOLUTION SRLINTELIGENT SERVICE SRLSPEED ESCORT TEHNICS S.R.L.MIHUTECH INSTAL S.R.L.
Revenue
127K
199K
200K
200K
194K
Profit
45.2K
-7K
82.8K
53.9K
24K
Margin
22,8%
-3,5%
41,5%
27,0%
12,3%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ONLY ONE SECURITY SRL”.