OFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.

CUI 44457340·Transport·Suceava·Founded 2024

Revenue

107K

2024

Profit

50.5K

2024

Employees

1

2024

Margin

47,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

OFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 107K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #3.349 la cifra de afaceri, #2.044 la profit, #1.976 la număr angajați din 5.516 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 47.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
OFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 107K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 47.2%.
Poziție în industrie
În industria de Transport (România), compania este #3.349 la cifra de afaceri, #2.044 la profit, #1.976 la număr angajați din 5.516 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Transport (CAEN 52) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.349 din 5.516 companii

Top 60.7%

Vezi clasamentul

După profit

#2.044 din 5.516 companii

Top 37.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.976 din 5.516 companii

Top 35.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
6.1M lei
Marjă medie
6.9%
Angajați medie
8

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri107K lei vs medie industrie 6.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit47.2% vs medie industrie 6.9%

Compania este 6.8× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 8

Compania este 0.1× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
NOVA LINK S.R.L.109K1Transport
A-LINE S.R.L.123K1Transport
BAZ-LOGISTIC S.R.L.107K1Transport
WONDERLAND TRANSYLVANIA S.R.L.107K1Transport
DEPA TRANS DORNA S.R.L.123K1Transport
GLOBAL CUSTOM CLEARANCE S.R.L.107K1Transport
PARK 2 FLY AIR SRL-D108K1Transport
SAFE PROTECTION SECURITY S.R.L.106K1Transport
GEMEN S D SRL108K1Transport
AXF TRACTARI AUTO S.R.L.108K1Transport

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
47.2%
CA / angajat
107K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 53%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    107K
    Profit net
    50.5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la OFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricOFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.(you)NOVA LINK S.R.L.A-LINE S.R.L.BAZ-LOGISTIC S.R.L.WONDERLAND TRANSYLVANIA S.R.L.
Revenue
107K
109K
123K
107K
107K
Profit
50.5K
11.7K
16.9K
570 lei
-46K
Margin
47,2%
10,7%
13,8%
0,5%
-42,9%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “OFTEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.”.