NORD VEST STONE S.R.L.
Revenue
217K
2024
Profit
-55.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-24,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NORD VEST STONE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 217K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.507 la cifra de afaceri, #3.120 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NORD VEST STONE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 217K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -24.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.507 la cifra de afaceri, #3.120 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -2.8× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BSC DESIGN SRL | 231K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ADI ANDEZIT S.R.L. | 228K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| HOLBAN PROD SRL | 233K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| STONE ARCH PROJECT M.G.T S.R.L. | 233K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CLASZ PROD CONS S.R.L. | 234K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| BETOMES CDC S.R.L. | 232K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| STICLA IMPEX S.R.L. | 235K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ROMARMO DESIGN S.R.L. | 231K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| RLS SORLEN GLASS S.R.L. | 231K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| UNIQUE CONCEPT WORK S.R.L. | 230K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -24.0%
- CA / angajat
- 233K
- Scor risc (0–100)
- 62
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 217K
- Profit net
- -55.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 217K | -55.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NORD VEST STONE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NORD VEST STONE S.R.L.(current)
- Revenue
- 217K
- Employees
- 1
- Profit
- -55.9K
- Rank RO
- #360.053
- BSC DESIGN SRL
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #361.365
- ADI ANDEZIT S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 1
- Profit
- 96.7K
- Rank RO
- #363.665
- HOLBAN PROD SRL
- Revenue
- 233K
- Employees
- 1
- Profit
- 99.9K
- Rank RO
- #360.001
- STONE ARCH PROJECT M.G.T S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 1
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #359.711
- CLASZ PROD CONS S.R.L.
- Revenue
- 234K
- Employees
- 1
- Profit
- 86.1K
- Rank RO
- #359.102
- BETOMES CDC S.R.L.
- Revenue
- 232K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.7K
- Rank RO
- #361.012
- STICLA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 235K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.5K
- Rank RO
- #358.888
- ROMARMO DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- -68.7K
- Rank RO
- #361.427
- RLS SORLEN GLASS S.R.L.
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- 47.1K
- Rank RO
- #361.500
- UNIQUE CONCEPT WORK S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 1
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #362.206
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NORD VEST STONE S.R.L.(current) | 217K | 1 | -55.9K | #360.053 |
| BSC DESIGN SRL | 231K | 1 | 2.6K | #361.365 |
| ADI ANDEZIT S.R.L. | 228K | 1 | 96.7K | #363.665 |
| HOLBAN PROD SRL | 233K | 1 | 99.9K | #360.001 |
| STONE ARCH PROJECT M.G.T S.R.L. | 233K | 1 | 104K | #359.711 |
| CLASZ PROD CONS S.R.L. | 234K | 1 | 86.1K | #359.102 |
| BETOMES CDC S.R.L. | 232K | 1 | 14.7K | #361.012 |
| STICLA IMPEX S.R.L. | 235K | 1 | 54.5K | #358.888 |
| ROMARMO DESIGN S.R.L. | 231K | 1 | -68.7K | #361.427 |
| RLS SORLEN GLASS S.R.L. | 231K | 1 | 47.1K | #361.500 |
| UNIQUE CONCEPT WORK S.R.L. | 230K | 1 | 124K | #362.206 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NORD VEST STONE S.R.L.(you) | BSC DESIGN SRL | ADI ANDEZIT S.R.L. | HOLBAN PROD SRL | STONE ARCH PROJECT M.G.T S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 217K | 231K | 228K | 233K | 233K |
| Profit | -55.9K | 2.6K | 96.7K | 99.9K | 104K |
| Margin | -24,0% | 1,1% | 42,3% | 42,9% | 44,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NORD VEST STONE S.R.L.”.