NOA TEAM STORE SRL
Revenue
235K
2024
Profit
15.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
6,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NOA TEAM STORE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 235K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #23.374 la cifra de afaceri, #21.420 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NOA TEAM STORE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 235K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #23.374 la cifra de afaceri, #21.420 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BUCHAREST CONSTRUCTION EXPERTISE S.R.L. | 236K | 2 | Construcții |
| TRACOS BUSINESS SRL | 236K | 2 | Construcții |
| LARS BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | 236K | 2 | Construcții |
| MTEHNIC REZIDENTIAL S.R.L. | 234K | 2 | Construcții |
| LUCFRA VALERY SRL | 234K | 2 | Construcții |
| SMART CLASS AREA S.R.L. | 232K | 2 | Construcții |
| ART WORLD DESIGN S.R.L. | 232K | 2 | Construcții |
| LARCAS CORECT S.R.L. | 239K | 2 | Construcții |
| DG WORK TEAM CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 2 | Construcții |
| EDIFICIA IDEAL CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.5%
- CA / angajat
- 118K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 235K
- Profit net
- 15.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 235K | 15.4K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NOA TEAM STORE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NOA TEAM STORE SRL(current)
- Revenue
- 235K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.4K
- Rank RO
- #358.238
- BUCHAREST CONSTRUCTION EXPERTISE S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- 88.9K
- Rank RO
- #357.753
- TRACOS BUSINESS SRL
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- 91.9K
- Rank RO
- #357.536
- LARS BUSINESS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- -138K
- Rank RO
- #357.435
- MTEHNIC REZIDENTIAL S.R.L.
- Revenue
- 234K
- Employees
- 2
- Profit
- -147K
- Rank RO
- #359.087
- LUCFRA VALERY SRL
- Revenue
- 234K
- Employees
- 2
- Profit
- -154K
- Rank RO
- #359.550
- SMART CLASS AREA S.R.L.
- Revenue
- 232K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.5K
- Rank RO
- #360.804
- ART WORLD DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 232K
- Employees
- 2
- Profit
- 41.4K
- Rank RO
- #360.954
- LARCAS CORECT S.R.L.
- Revenue
- 239K
- Employees
- 2
- Profit
- 62.9K
- Rank RO
- #355.132
- DG WORK TEAM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 2
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #354.627
- EDIFICIA IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 2
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #354.448
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NOA TEAM STORE SRL(current) | 235K | 2 | 15.4K | #358.238 |
| BUCHAREST CONSTRUCTION EXPERTISE S.R.L. | 236K | 2 | 88.9K | #357.753 |
| TRACOS BUSINESS SRL | 236K | 2 | 91.9K | #357.536 |
| LARS BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | 236K | 2 | -138K | #357.435 |
| MTEHNIC REZIDENTIAL S.R.L. | 234K | 2 | -147K | #359.087 |
| LUCFRA VALERY SRL | 234K | 2 | -154K | #359.550 |
| SMART CLASS AREA S.R.L. | 232K | 2 | 20.5K | #360.804 |
| ART WORLD DESIGN S.R.L. | 232K | 2 | 41.4K | #360.954 |
| LARCAS CORECT S.R.L. | 239K | 2 | 62.9K | #355.132 |
| DG WORK TEAM CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 2 | 110K | #354.627 |
| EDIFICIA IDEAL CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 2 | 32.1K | #354.448 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NOA TEAM STORE SRL(you) | BUCHAREST CONSTRUCTION EXPERTISE S.R.L. | TRACOS BUSINESS SRL | LARS BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | MTEHNIC REZIDENTIAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 235K | 236K | 236K | 236K | 234K |
| Profit | 15.4K | 88.9K | 91.9K | -138K | -147K |
| Margin | 6,5% | 37,7% | 38,9% | -58,3% | -62,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NOA TEAM STORE SRL”.