NEW STYLE CONSTRUCTION SRL
Revenue
13.2K
2024
Profit
7.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
53,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NEW STYLE CONSTRUCTION SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 13.2K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.921 la cifra de afaceri, #4.370 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 53.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NEW STYLE CONSTRUCTION SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 13.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 53.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.921 la cifra de afaceri, #4.370 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 9.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WELDSIM METAL S.R.L. | 13K | 1 | Fabricare |
| ILGRAB PRODCO SRL | 12.5K | 1 | Fabricare |
| MEDEEA STEEL S.R.L. | 12.5K | 1 | Fabricare |
| DEMO TANKS S.R.L. | 13.9K | 1 | Fabricare |
| TROLIU ANDMET S.R.L. | 14.8K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50896471) | 13.2K | 1 | Fabricare |
| GROZA ART METAL S.R.L. | 13.2K | 1 | Fabricare |
| FORJAT GETOABSTRACT S.R.L. | 11.4K | 1 | Fabricare |
| DYNAMIC STEEL TECH S.R.L. | 13.1K | 1 | Fabricare |
| IVAC SONY S.R.L. | 13.1K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 53.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13.2K
- Profit net
- 7.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13.2K | 7.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NEW STYLE CONSTRUCTION SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NEW STYLE CONSTRUCTION SRL(current)
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 0
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #652.164
- WELDSIM METAL S.R.L.
- Revenue
- 13K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #652.604
- ILGRAB PRODCO SRL
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -103 lei
- Rank RO
- #654.152
- MEDEEA STEEL S.R.L.
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #654.296
- DEMO TANKS S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.3K
- Rank RO
- #650.121
- TROLIU ANDMET S.R.L.
- Revenue
- 14.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #647.531
- Firma (CUI 50896471)
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #652.075
- GROZA ART METAL S.R.L.
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.8K
- Rank RO
- #652.004
- FORJAT GETOABSTRACT S.R.L.
- Revenue
- 11.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #657.747
- DYNAMIC STEEL TECH S.R.L.
- Revenue
- 13.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -200 lei
- Rank RO
- #652.306
- IVAC SONY S.R.L.
- Revenue
- 13.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #652.314
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NEW STYLE CONSTRUCTION SRL(current) | 13.2K | 0 | 7.1K | #652.164 |
| WELDSIM METAL S.R.L. | 13K | 1 | 10.3K | #652.604 |
| ILGRAB PRODCO SRL | 12.5K | 1 | -103 lei | #654.152 |
| MEDEEA STEEL S.R.L. | 12.5K | 1 | 0 lei | #654.296 |
| DEMO TANKS S.R.L. | 13.9K | 1 | -20.3K | #650.121 |
| TROLIU ANDMET S.R.L. | 14.8K | 1 | 6K | #647.531 |
| Firma (CUI 50896471) | 13.2K | 1 | 9.4K | #652.075 |
| GROZA ART METAL S.R.L. | 13.2K | 1 | -17.8K | #652.004 |
| FORJAT GETOABSTRACT S.R.L. | 11.4K | 1 | -31.7K | #657.747 |
| DYNAMIC STEEL TECH S.R.L. | 13.1K | 1 | -200 lei | #652.306 |
| IVAC SONY S.R.L. | 13.1K | 1 | 3.3K | #652.314 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NEW STYLE CONSTRUCTION SRL(you) | WELDSIM METAL S.R.L. | ILGRAB PRODCO SRL | MEDEEA STEEL S.R.L. | DEMO TANKS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13.2K | 13K | 12.5K | 12.5K | 13.9K |
| Profit | 7.1K | 10.3K | -103 lei | 0 lei | -20.3K |
| Margin | 53,6% | 79,2% | -0,8% | 0,0% | -146,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NEW STYLE CONSTRUCTION SRL”.