NEM?EANCA SRL
Revenue
28.9K
2024
Profit
-54.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-146,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NEM?EANCA SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 28.9K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.310 la cifra de afaceri, #1.849 la profit, #741 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NEM?EANCA SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 28.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -146.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.310 la cifra de afaceri, #1.849 la profit, #741 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -575.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DENIMAR CREATIV S.R.L. | 32.9K | 1 | Fabricare produse textile |
| ALLTOP BLINDS S.R.L. | 37.2K | 1 | Fabricare produse textile |
| RAVLEMAR LOU CONF S.R.L. | 37.3K | 1 | Fabricare produse textile |
| FILIP'S WORKSHOP S.R.L. | 37K | 1 | Fabricare produse textile |
| H.C.M. MARCAT SRL | 36.7K | 1 | Fabricare produse textile |
| TIN CRIS PROD SRL | 36.3K | 1 | Fabricare produse textile |
| RAICER PROD S.R.L. | 38.1K | 1 | Fabricare produse textile |
| SIMAPRINTEX S.R.L. | 36K | 1 | Fabricare produse textile |
| SOFT PILLOW S.R.L. | 38.6K | 1 | Fabricare produse textile |
| PANDA BRODERIE SRL | 35.7K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -146.7%
- CA / angajat
- 37.2K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 66%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 28.9K
- Profit net
- -54.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 28.9K | -54.6K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NEM?EANCA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NEM?EANCA SRL(current)
- Revenue
- 28.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -54.6K
- Rank RO
- #592.655
- DENIMAR CREATIV S.R.L.
- Revenue
- 32.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #601.726
- ALLTOP BLINDS S.R.L.
- Revenue
- 37.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #592.692
- RAVLEMAR LOU CONF S.R.L.
- Revenue
- 37.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.7K
- Rank RO
- #592.430
- FILIP'S WORKSHOP S.R.L.
- Revenue
- 37K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #593.085
- H.C.M. MARCAT SRL
- Revenue
- 36.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.9K
- Rank RO
- #593.655
- TIN CRIS PROD SRL
- Revenue
- 36.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #594.316
- RAICER PROD S.R.L.
- Revenue
- 38.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.6K
- Rank RO
- #590.837
- SIMAPRINTEX S.R.L.
- Revenue
- 36K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #594.931
- SOFT PILLOW S.R.L.
- Revenue
- 38.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #589.863
- PANDA BRODERIE SRL
- Revenue
- 35.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.4K
- Rank RO
- #595.825
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NEM?EANCA SRL(current) | 28.9K | 1 | -54.6K | #592.655 |
| DENIMAR CREATIV S.R.L. | 32.9K | 1 | -4.4K | #601.726 |
| ALLTOP BLINDS S.R.L. | 37.2K | 1 | 10.1K | #592.692 |
| RAVLEMAR LOU CONF S.R.L. | 37.3K | 1 | -7.7K | #592.430 |
| FILIP'S WORKSHOP S.R.L. | 37K | 1 | 4.7K | #593.085 |
| H.C.M. MARCAT SRL | 36.7K | 1 | 7.9K | #593.655 |
| TIN CRIS PROD SRL | 36.3K | 1 | 2.1K | #594.316 |
| RAICER PROD S.R.L. | 38.1K | 1 | 17.6K | #590.837 |
| SIMAPRINTEX S.R.L. | 36K | 1 | 16.9K | #594.931 |
| SOFT PILLOW S.R.L. | 38.6K | 1 | 5.7K | #589.863 |
| PANDA BRODERIE SRL | 35.7K | 1 | 11.4K | #595.825 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NEM?EANCA SRL(you) | DENIMAR CREATIV S.R.L. | ALLTOP BLINDS S.R.L. | RAVLEMAR LOU CONF S.R.L. | FILIP'S WORKSHOP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 28.9K | 32.9K | 37.2K | 37.3K | 37K |
| Profit | -54.6K | -4.4K | 10.1K | -7.7K | 4.7K |
| Margin | -146,7% | -13,2% | 27,2% | -20,6% | 12,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NEM?EANCA SRL”.