NAIL SECRETS S.R.L.
Revenue
1.2M
2024
Profit
29.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
2,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NAIL SECRETS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.604 la cifra de afaceri, #24.849 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NAIL SECRETS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.604 la cifra de afaceri, #24.849 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELECTRONIC SHOP S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| SAIKALLYS SRL | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| MERKBAU SRL | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| POWER CORP SRL | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
| GENESIS GROUP SRL | 1.4M | 4 | Comerț en-gros |
| EURO OFFICE SRL | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
| BAILANDO SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| ALFA SYSTEM MONTAJ SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| BOB & PICU TRANS IMPEX SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| GEPO INDUSTRY S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.4%
- CA / angajat
- 306K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 29.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 29.1K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NAIL SECRETS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NAIL SECRETS S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 29.1K
- Rank RO
- #133.716
- ELECTRONIC SHOP S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -39.1K
- Rank RO
- #137.666
- SAIKALLYS SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -2.1M
- Rank RO
- #127.596
- MERKBAU SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -131K
- Rank RO
- #126.083
- POWER CORP SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #144.303
- GENESIS GROUP SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 4
- Profit
- -42.1K
- Rank RO
- #123.698
- EURO OFFICE SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #145.548
- BAILANDO SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #133.747
- ALFA SYSTEM MONTAJ SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 29.5K
- Rank RO
- #133.497
- BOB & PICU TRANS IMPEX SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -87.9K
- Rank RO
- #134.169
- GEPO INDUSTRY S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #133.264
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NAIL SECRETS S.R.L.(current) | 1.2M | 4 | 29.1K | #133.716 |
| ELECTRONIC SHOP S.R.L. | 1.2M | 4 | -39.1K | #137.666 |
| SAIKALLYS SRL | 1.3M | 4 | -2.1M | #127.596 |
| MERKBAU SRL | 1.3M | 4 | -131K | #126.083 |
| POWER CORP SRL | 1.1M | 4 | 1.3K | #144.303 |
| GENESIS GROUP SRL | 1.4M | 4 | -42.1K | #123.698 |
| EURO OFFICE SRL | 1.1M | 4 | 109K | #145.548 |
| BAILANDO SRL | 1.2M | 4 | 2.2K | #133.747 |
| ALFA SYSTEM MONTAJ SRL | 1.2M | 4 | 29.5K | #133.497 |
| BOB & PICU TRANS IMPEX SRL | 1.2M | 4 | -87.9K | #134.169 |
| GEPO INDUSTRY S.R.L. | 1.2M | 4 | 268K | #133.264 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NAIL SECRETS S.R.L.(you) | ELECTRONIC SHOP S.R.L. | SAIKALLYS SRL | MERKBAU SRL | POWER CORP SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.2M | 1.3M | 1.3M | 1.1M |
| Profit | 29.1K | -39.1K | -2.1M | -131K | 1.3K |
| Margin | 2,4% | -3,3% | -159,9% | -9,8% | 0,1% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NAIL SECRETS S.R.L.”.