BAILANDO SRL
Revenue
1.2M
2024
Profit
2.2K
2024
Employees
4
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BAILANDO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.605 la cifra de afaceri, #32.870 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BAILANDO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #18.605 la cifra de afaceri, #32.870 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CARIDDI SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| DEPOFRUCT GINALISGRILL S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| ESSENTIALES S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| NAIL SECRETS S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| ALFA SYSTEM MONTAJ SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| BOB & PICU TRANS IMPEX SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| GEPO INDUSTRY S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| ALGOMED GROUP SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| AZZURRO MAGICO S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| CORYMAR TERMO ENERGY SRL | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 306K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 2.2K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 2.2K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BAILANDO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BAILANDO SRL(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #133.747
- CARIDDI SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 116K
- Rank RO
- #134.385
- DEPOFRUCT GINALISGRILL S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 39.5K
- Rank RO
- #137.450
- ESSENTIALES S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -29.4K
- Rank RO
- #139.657
- NAIL SECRETS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 29.1K
- Rank RO
- #133.716
- ALFA SYSTEM MONTAJ SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 29.5K
- Rank RO
- #133.497
- BOB & PICU TRANS IMPEX SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -87.9K
- Rank RO
- #134.169
- GEPO INDUSTRY S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #133.264
- ALGOMED GROUP SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -285K
- Rank RO
- #133.245
- AZZURRO MAGICO S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -58.9K
- Rank RO
- #133.013
- CORYMAR TERMO ENERGY SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 164K
- Rank RO
- #132.981
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BAILANDO SRL(current) | 1.2M | 4 | 2.2K | #133.747 |
| CARIDDI SRL | 1.2M | 4 | 116K | #134.385 |
| DEPOFRUCT GINALISGRILL S.R.L. | 1.2M | 4 | 39.5K | #137.450 |
| ESSENTIALES S.R.L. | 1.2M | 4 | -29.4K | #139.657 |
| NAIL SECRETS S.R.L. | 1.2M | 4 | 29.1K | #133.716 |
| ALFA SYSTEM MONTAJ SRL | 1.2M | 4 | 29.5K | #133.497 |
| BOB & PICU TRANS IMPEX SRL | 1.2M | 4 | -87.9K | #134.169 |
| GEPO INDUSTRY S.R.L. | 1.2M | 4 | 268K | #133.264 |
| ALGOMED GROUP SRL | 1.2M | 4 | -285K | #133.245 |
| AZZURRO MAGICO S.R.L. | 1.2M | 4 | -58.9K | #133.013 |
| CORYMAR TERMO ENERGY SRL | 1.2M | 4 | 164K | #132.981 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BAILANDO SRL(you) | CARIDDI SRL | DEPOFRUCT GINALISGRILL S.R.L. | ESSENTIALES S.R.L. | NAIL SECRETS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.2M | 1.2M | 1.2M | 1.2M |
| Profit | 2.2K | 116K | 39.5K | -29.4K | 29.1K |
| Margin | 0,2% | 9,5% | 3,3% | -2,6% | 2,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BAILANDO SRL”.