NADAR SERVICES S.R.L.
Revenue
166K
2024
Profit
47.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
28,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NADAR SERVICES S.R.L. este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 166K lei (date 2024). În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #1.845 la cifra de afaceri, #1.638 la profit, #527 la număr angajați din 4.903 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 28.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NADAR SERVICES S.R.L. este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 166K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 28.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #1.845 la cifra de afaceri, #1.638 la profit, #527 la număr angajați din 4.903 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Producție filme, video, TV (CAEN 59) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 895K lei
- Marjă medie
- 18.1%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Producție filme, video, TV (CAEN 59) — 2024
Industry size
4.4B
RON revenue
Total companies
4.903
Total employees
5.690
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LILY OF THE VALLEY PRODUCTIONS S.R.L. | 166K | 1 | Producție filme, video, TV |
| MOONRISE FILM S.R.L. | 166K | 1 | Producție filme, video, TV |
| WOLF BROTHERS CINEMA S.R.L. | 167K | 1 | Producție filme, video, TV |
| SCORSESE FILM PRODUCTION S.R.L. | 165K | 1 | Producție filme, video, TV |
| BESTIDEASDESIGN S.R.L. | 165K | 1 | Producție filme, video, TV |
| KARMAZ ART S.R.L. | 165K | 1 | Producție filme, video, TV |
| SMART VISION FILM S.R.L. | 164K | 1 | Producție filme, video, TV |
| MDM LIGHT DESIGN S.R.L. | 168K | 1 | Producție filme, video, TV |
| SET FILM S.R.L. | 164K | 1 | Producție filme, video, TV |
| VAGABOND FILM S.R.L. | 164K | 1 | Producție filme, video, TV |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 59)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 28.4%
- CA / angajat
- 166K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 166K
- Profit net
- 47.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 166K | 47.2K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NADAR SERVICES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NADAR SERVICES S.R.L.(current)
- Revenue
- 166K
- Employees
- 1
- Profit
- 47.2K
- Rank RO
- #417.672
- LILY OF THE VALLEY PRODUCTIONS S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.1K
- Rank RO
- #417.568
- MOONRISE FILM S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.4K
- Rank RO
- #417.427
- WOLF BROTHERS CINEMA S.R.L.
- Revenue
- 167K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.4K
- Rank RO
- #416.663
- SCORSESE FILM PRODUCTION S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 85.8K
- Rank RO
- #418.916
- BESTIDEASDESIGN S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.3K
- Rank RO
- #418.973
- KARMAZ ART S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 1
- Profit
- 51.6K
- Rank RO
- #419.036
- SMART VISION FILM S.R.L.
- Revenue
- 164K
- Employees
- 1
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #419.403
- MDM LIGHT DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 1
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #415.892
- SET FILM S.R.L.
- Revenue
- 164K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.3K
- Rank RO
- #419.717
- VAGABOND FILM S.R.L.
- Revenue
- 164K
- Employees
- 1
- Profit
- 68.4K
- Rank RO
- #419.733
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NADAR SERVICES S.R.L.(current) | 166K | 1 | 47.2K | #417.672 |
| LILY OF THE VALLEY PRODUCTIONS S.R.L. | 166K | 1 | 38.1K | #417.568 |
| MOONRISE FILM S.R.L. | 166K | 1 | -20.4K | #417.427 |
| WOLF BROTHERS CINEMA S.R.L. | 167K | 1 | -16.4K | #416.663 |
| SCORSESE FILM PRODUCTION S.R.L. | 165K | 1 | 85.8K | #418.916 |
| BESTIDEASDESIGN S.R.L. | 165K | 1 | 49.3K | #418.973 |
| KARMAZ ART S.R.L. | 165K | 1 | 51.6K | #419.036 |
| SMART VISION FILM S.R.L. | 164K | 1 | 118K | #419.403 |
| MDM LIGHT DESIGN S.R.L. | 168K | 1 | 118K | #415.892 |
| SET FILM S.R.L. | 164K | 1 | 41.3K | #419.717 |
| VAGABOND FILM S.R.L. | 164K | 1 | 68.4K | #419.733 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NADAR SERVICES S.R.L.(you) | LILY OF THE VALLEY PRODUCTIONS S.R.L. | MOONRISE FILM S.R.L. | WOLF BROTHERS CINEMA S.R.L. | SCORSESE FILM PRODUCTION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 166K | 166K | 166K | 167K | 165K |
| Profit | 47.2K | 38.1K | -20.4K | -16.4K | 85.8K |
| Margin | 28,4% | 22,9% | -12,3% | -9,8% | 52,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NADAR SERVICES S.R.L.”.