MTD STAHL STRUCTURES SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-28.4K
2024
Employees
0
2024
Margin
-5026,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MTD STAHL STRUCTURES SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în OLT (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.788 la cifra de afaceri, #53.725 la profit, #38.416 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MTD STAHL STRUCTURES SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în OLT (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -5026.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.788 la cifra de afaceri, #53.725 la profit, #38.416 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este -1198.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SELVA GRUP SRL | 635 lei | 1 | Comerț en-gros |
| CRYSREM S.R.L. | 489 lei | 1 | Comerț en-gros |
| COFFEE FRESH ENERGY S.R.L. | 568 lei | 1 | Comerț en-gros |
| YOUR TIME MATTERS MOST S.R.L. | 568 lei | 1 | Comerț en-gros |
| EXXELO SOLUTIONS S.R.L. | 562 lei | 1 | Comerț en-gros |
| GREEN DFG BIROTICA SRL | 569 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TARA COMART SRL | 561 lei | 1 | Comerț en-gros |
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TEAM ELECTRONIC SOLUTIONS SRL | 570 lei | 1 | Comerț en-gros |
| AGRO BIOFORCE SRL | 557 lei | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -5026.4%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -28.4K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -28.4K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MTD STAHL STRUCTURES SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SELVA GRUP SRL
- Revenue
- 635 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -672 lei
- Rank RO
- #707.777
- CRYSREM S.R.L.
- Revenue
- 489 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -50.8K
- Rank RO
- #709.496
- COFFEE FRESH ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 568 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -393 lei
- Rank RO
- #708.396
- YOUR TIME MATTERS MOST S.R.L.
- Revenue
- 568 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -248 lei
- Rank RO
- #708.396
- EXXELO SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 562 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -732 lei
- Rank RO
- #708.436
- GREEN DFG BIROTICA SRL
- Revenue
- 569 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -4K
- Rank RO
- #708.388
- TARA COMART SRL
- Revenue
- 561 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.1K
- Rank RO
- #708.446
- DINU RECOMSIMEX SRL
- Revenue
- 570 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #708.373
- TEAM ELECTRONIC SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 570 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -887 lei
- Rank RO
- #708.373
- AGRO BIOFORCE SRL
- Revenue
- 557 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -32.6K
- Rank RO
- #708.482
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SELVA GRUP SRL | 635 lei | 1 | -672 lei | #707.777 |
| CRYSREM S.R.L. | 489 lei | 1 | -50.8K | #709.496 |
| COFFEE FRESH ENERGY S.R.L. | 568 lei | 1 | -393 lei | #708.396 |
| YOUR TIME MATTERS MOST S.R.L. | 568 lei | 1 | -248 lei | #708.396 |
| EXXELO SOLUTIONS S.R.L. | 562 lei | 1 | -732 lei | #708.436 |
| GREEN DFG BIROTICA SRL | 569 lei | 1 | -4K | #708.388 |
| TARA COMART SRL | 561 lei | 1 | -52.1K | #708.446 |
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | -3.1K | #708.373 |
| TEAM ELECTRONIC SOLUTIONS SRL | 570 lei | 1 | -887 lei | #708.373 |
| AGRO BIOFORCE SRL | 557 lei | 1 | -32.6K | #708.482 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MTD STAHL STRUCTURES SRL(you) | SELVA GRUP SRL | CRYSREM S.R.L. | COFFEE FRESH ENERGY S.R.L. | YOUR TIME MATTERS MOST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 635 lei | 489 lei | 568 lei | 568 lei |
| Profit | -28.4K | -672 lei | -50.8K | -393 lei | -248 lei |
| Margin | -5026,4% | -105,8% | -10389,4% | -69,2% | -43,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MTD STAHL STRUCTURES SRL”.