Competitori și alternative la MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. | 211K | 116K | 1 | #377.870 | #3.172 |
| RAZVAN MIHALCEA SERVICE SOLUTIONS S.R.L. | 207K | 74K | 1 | #381.289 | #3.184 |
| NICNEL ROUTE S.R.L. | 198K | 118K | 1 | #388.894 | #3.206 |
| BILARI UTIL PAV SRL | 225K | 38.1K | 1 | #366.531 | #3.119 |
| DIASI SEBY SRL | 229K | 86.4K | 1 | #363.036 | #3.104 |
| PETRA ELECTRIC LAND S.R.L. | 188K | 15.2K | 1 | #397.944 | #3.233 |
| RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 238K | 105K | 1 | #356.359 | #3.081 |
| SPLICE TECH S.R.L. | 211K | 32.4K | 1 | #377.645 | #3.171 |
| IZVORUL PUR SRL | 212K | -10.9K | 1 | #377.333 | #3.170 |
| IULTERMO CONSTRUCT SRL | 212K | 12.9K | 1 | #377.304 | #3.169 |
| KT SERV SRL | 212K | 55.8K | 1 | #377.137 | #3.168 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu MMA ECO CONSTRUCT S.R.L..
- RAZVAN MIHALCEA SERVICE SOLUTIONS S.R.L. · CONSTANTA · 207K · Rank #381.289
- NICNEL ROUTE S.R.L. · CONSTANTA · 198K · Rank #388.894
- BILARI UTIL PAV SRL · CONSTANTA · 225K · Rank #366.531
- DIASI SEBY SRL · CONSTANTA · 229K · Rank #363.036
- PETRA ELECTRIC LAND S.R.L. · CONSTANTA · 188K · Rank #397.944
- RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. · CONSTANTA · 238K · Rank #356.359
- SPLICE TECH S.R.L. · CLUJ · 211K · Rank #377.645
- IZVORUL PUR SRL · TIMIS · 212K · Rank #377.333
- IULTERMO CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 212K · Rank #377.304
- KT SERV SRL · DOLJ · 212K · Rank #377.137