MILVA TOUR S.R.L.

CUI 17118915·Cazare·Neamt·Founded 2024

Revenue

385K

2024

Profit

72.7K

2024

Employees

1

2024

Margin

18,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MILVA TOUR S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 385K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.094 la cifra de afaceri, #2.311 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MILVA TOUR S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 385K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.8%.
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #3.094 la cifra de afaceri, #2.311 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.094 din 11.968 companii

Top 25.8%

Vezi clasamentul

După profit

#2.311 din 11.968 companii

Top 19.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.259 din 11.968 companii

Top 27.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri385K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.4× față de media industriei

Marjă profit18.8% vs medie industrie 8.4%

Compania este 2.2× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
18.8%
CA / angajat
386K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 29%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    385K
    Profit net
    72.7K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MILVA TOUR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMILVA TOUR S.R.L.(you)TINY HOUSE RENTING S.R.L.CABANA AKI S.R.L.MMG G�RBEA TOUR S.R.L.MATTHEKUB DEVELOPMENT S.R.L.
Revenue
385K
424K
349K
432K
386K
Profit
72.7K
195K
23.1K
171K
204K
Margin
18,8%
46,1%
6,6%
39,5%
52,9%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MILVA TOUR S.R.L.”.