BEDSY S.R.L.
Revenue
387K
2024
Profit
56.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
14,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BEDSY S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 387K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.093 la cifra de afaceri, #2.621 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BEDSY S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 387K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #3.093 la cifra de afaceri, #2.621 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VIRTUALTOURIST S.R.L. | 386K | 1 | Cazare |
| THECLIFFVILLAGE S.R.L. | 394K | 1 | Cazare |
| RAICHEL FARMER S.R.L. | 403K | 1 | Cazare |
| JALEBI MONEY S.R.L. | 367K | 1 | Cazare |
| SPARKLE UP S.R.L. | 367K | 1 | Cazare |
| OPUS GRUP INVEST S.R.L. | 410K | 1 | Cazare |
| PORUMBACU GARDEN S.R.L. | 364K | 1 | Cazare |
| SPEED & TRIPS WORLD EXPEDITION S.R.L. | 412K | 1 | Cazare |
| LAROKA HOUSE S.R.L. | 359K | 1 | Cazare |
| INTERIO S.R.L. | 426K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.6%
- CA / angajat
- 387K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 387K
- Profit net
- 56.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 387K | 56.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BEDSY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BEDSY S.R.L.(current)
- Revenue
- 387K
- Employees
- 1
- Profit
- 56.3K
- Rank RO
- #262.439
- VIRTUALTOURIST S.R.L.
- Revenue
- 386K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.1K
- Rank RO
- #262.854
- THECLIFFVILLAGE S.R.L.
- Revenue
- 394K
- Employees
- 1
- Profit
- 228K
- Rank RO
- #259.893
- RAICHEL FARMER S.R.L.
- Revenue
- 403K
- Employees
- 1
- Profit
- 94.6K
- Rank RO
- #257.239
- JALEBI MONEY S.R.L.
- Revenue
- 367K
- Employees
- 1
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #269.409
- SPARKLE UP S.R.L.
- Revenue
- 367K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.8K
- Rank RO
- #269.574
- OPUS GRUP INVEST S.R.L.
- Revenue
- 410K
- Employees
- 1
- Profit
- 362K
- Rank RO
- #254.654
- PORUMBACU GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 364K
- Employees
- 1
- Profit
- 77.3K
- Rank RO
- #270.446
- SPEED & TRIPS WORLD EXPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 412K
- Employees
- 1
- Profit
- 74.8K
- Rank RO
- #254.060
- LAROKA HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 359K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.8K
- Rank RO
- #272.262
- INTERIO S.R.L.
- Revenue
- 426K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #249.856
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BEDSY S.R.L.(current) | 387K | 1 | 56.3K | #262.439 |
| VIRTUALTOURIST S.R.L. | 386K | 1 | -4.1K | #262.854 |
| THECLIFFVILLAGE S.R.L. | 394K | 1 | 228K | #259.893 |
| RAICHEL FARMER S.R.L. | 403K | 1 | 94.6K | #257.239 |
| JALEBI MONEY S.R.L. | 367K | 1 | -34K | #269.409 |
| SPARKLE UP S.R.L. | 367K | 1 | -15.8K | #269.574 |
| OPUS GRUP INVEST S.R.L. | 410K | 1 | 362K | #254.654 |
| PORUMBACU GARDEN S.R.L. | 364K | 1 | 77.3K | #270.446 |
| SPEED & TRIPS WORLD EXPEDITION S.R.L. | 412K | 1 | 74.8K | #254.060 |
| LAROKA HOUSE S.R.L. | 359K | 1 | 41.8K | #272.262 |
| INTERIO S.R.L. | 426K | 1 | 7.1K | #249.856 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BEDSY S.R.L.(you) | VIRTUALTOURIST S.R.L. | THECLIFFVILLAGE S.R.L. | RAICHEL FARMER S.R.L. | JALEBI MONEY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 387K | 386K | 394K | 403K | 367K |
| Profit | 56.3K | -4.1K | 228K | 94.6K | -34K |
| Margin | 14,6% | -1,1% | 57,9% | 23,5% | -9,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BEDSY S.R.L.”.