MERENOFA SRL
Revenue
1.9M
2024
Profit
-267K
2024
Employees
18
2024
Margin
-14,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MERENOFA SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.668 la cifra de afaceri, #30.081 la profit, #1.317 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MERENOFA SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -14.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.668 la cifra de afaceri, #30.081 la profit, #1.317 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este -2.1× față de media industriei
Compania este 4.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LORION S.R.L. | 1.9M | 18 | Alimentație și servicii |
| LORD KING SRL | 1.9M | 15 | Alimentație și servicii |
| FLAV HO & RESTA SRL | 2M | 18 | Alimentație și servicii |
| MIRAND CATERING SRL | 1.9M | 19 | Alimentație și servicii |
| DKD INFINITI GROUP S.R.L. | 1.9M | 19 | Alimentație și servicii |
| MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L. | 2M | 18 | Alimentație și servicii |
| OLDIES BAROC PUB SRL | 2.1M | 16 | Alimentație și servicii |
| RENDEZVENY SRL | 2M | 15 | Alimentație și servicii |
| BGB SERVICES & INVEST SRL | 1.9M | 17 | Alimentație și servicii |
| VENTI RESTAURANT SRL | 1.9M | 17 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -14.2%
- CA / angajat
- 104K
- Scor risc (0–100)
- 57
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.9M
- Profit net
- -267K
- Angajați
- 18
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9M | -267K | 18 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MERENOFA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MERENOFA SRL(current)
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 18
- Profit
- -267K
- Rank RO
- #100.014
- LORION S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 18
- Profit
- -93.1K
- Rank RO
- #98.070
- LORD KING SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 15
- Profit
- 45.8K
- Rank RO
- #100.201
- FLAV HO & RESTA SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 18
- Profit
- -130K
- Rank RO
- #95.590
- MIRAND CATERING SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 19
- Profit
- 78K
- Rank RO
- #99.417
- DKD INFINITI GROUP S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 19
- Profit
- 41.6K
- Rank RO
- #98.978
- MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 18
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #94.796
- OLDIES BAROC PUB SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 16
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #93.077
- RENDEZVENY SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 15
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #97.061
- BGB SERVICES & INVEST SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 17
- Profit
- 46.8K
- Rank RO
- #98.484
- VENTI RESTAURANT SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 17
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #98.411
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MERENOFA SRL(current) | 1.9M | 18 | -267K | #100.014 |
| LORION S.R.L. | 1.9M | 18 | -93.1K | #98.070 |
| LORD KING SRL | 1.9M | 15 | 45.8K | #100.201 |
| FLAV HO & RESTA SRL | 2M | 18 | -130K | #95.590 |
| MIRAND CATERING SRL | 1.9M | 19 | 78K | #99.417 |
| DKD INFINITI GROUP S.R.L. | 1.9M | 19 | 41.6K | #98.978 |
| MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L. | 2M | 18 | 8.8K | #94.796 |
| OLDIES BAROC PUB SRL | 2.1M | 16 | 26.4K | #93.077 |
| RENDEZVENY SRL | 2M | 15 | 7.1K | #97.061 |
| BGB SERVICES & INVEST SRL | 1.9M | 17 | 46.8K | #98.484 |
| VENTI RESTAURANT SRL | 1.9M | 17 | 5.4K | #98.411 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MERENOFA SRL(you) | LORION S.R.L. | LORD KING SRL | FLAV HO & RESTA SRL | MIRAND CATERING SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.9M | 1.9M | 1.9M | 2M | 1.9M |
| Profit | -267K | -93.1K | 45.8K | -130K | 78K |
| Margin | -14,2% | -4,8% | 2,4% | -6,5% | 4,1% |
| Employees | 18 | 18 | 15 | 18 | 19 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MERENOFA SRL”.