VENTI RESTAURANT SRL
Revenue
1.9M
2024
Profit
5.4K
2024
Employees
17
2024
Margin
0,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VENTI RESTAURANT SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.594 la cifra de afaceri, #11.286 la profit, #1.438 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VENTI RESTAURANT SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.594 la cifra de afaceri, #11.286 la profit, #1.438 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRAFALGAR PUB SRL | 1.9M | 17 | Alimentație și servicii |
| PIZZERIA "LA STRADA" S.R.L. | 2M | 17 | Alimentație și servicii |
| LOLLYPOP BAR SRL | 2M | 17 | Alimentație și servicii |
| TOULINE INVEST SRL | 1.9M | 16 | Alimentație și servicii |
| MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L. | 2M | 18 | Alimentație și servicii |
| BGB SERVICES & INVEST SRL | 1.9M | 17 | Alimentație și servicii |
| MEFIVE ROMANIA S.R.L. | 2M | 17 | Alimentație și servicii |
| CLUB IMPEX S.R.L. | 2M | 20 | Alimentație și servicii |
| BALLGRANDFEST SRL | 2M | 17 | Alimentație și servicii |
| CAFENEAUA VERONA SRL | 1.9M | 14 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.3%
- CA / angajat
- 113K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.9M
- Profit net
- 5.4K
- Angajați
- 17
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9M | 5.4K | 17 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VENTI RESTAURANT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VENTI RESTAURANT SRL(current)
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 17
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #98.411
- TRAFALGAR PUB SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 17
- Profit
- -454K
- Rank RO
- #97.684
- PIZZERIA "LA STRADA" S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 17
- Profit
- -43.5K
- Rank RO
- #95.436
- LOLLYPOP BAR SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 17
- Profit
- -232K
- Rank RO
- #94.112
- TOULINE INVEST SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 16
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #97.605
- MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 18
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #94.796
- BGB SERVICES & INVEST SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 17
- Profit
- 46.8K
- Rank RO
- #98.484
- MEFIVE ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 17
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #95.024
- CLUB IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 20
- Profit
- -161K
- Rank RO
- #95.608
- BALLGRANDFEST SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 17
- Profit
- 386K
- Rank RO
- #94.026
- CAFENEAUA VERONA SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 14
- Profit
- -668K
- Rank RO
- #97.468
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VENTI RESTAURANT SRL(current) | 1.9M | 17 | 5.4K | #98.411 |
| TRAFALGAR PUB SRL | 1.9M | 17 | -454K | #97.684 |
| PIZZERIA "LA STRADA" S.R.L. | 2M | 17 | -43.5K | #95.436 |
| LOLLYPOP BAR SRL | 2M | 17 | -232K | #94.112 |
| TOULINE INVEST SRL | 1.9M | 16 | 5.8K | #97.605 |
| MARCON SERVICII SI PRODUCTIE IMPEX S.R.L. | 2M | 18 | 8.8K | #94.796 |
| BGB SERVICES & INVEST SRL | 1.9M | 17 | 46.8K | #98.484 |
| MEFIVE ROMANIA S.R.L. | 2M | 17 | 12.5K | #95.024 |
| CLUB IMPEX S.R.L. | 2M | 20 | -161K | #95.608 |
| BALLGRANDFEST SRL | 2M | 17 | 386K | #94.026 |
| CAFENEAUA VERONA SRL | 1.9M | 14 | -668K | #97.468 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VENTI RESTAURANT SRL(you) | TRAFALGAR PUB SRL | PIZZERIA "LA STRADA" S.R.L. | LOLLYPOP BAR SRL | TOULINE INVEST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.9M | 1.9M | 2M | 2M | 1.9M |
| Profit | 5.4K | -454K | -43.5K | -232K | 5.8K |
| Margin | 0,3% | -23,4% | -2,2% | -11,4% | 0,3% |
| Employees | 17 | 17 | 17 | 17 | 16 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VENTI RESTAURANT SRL”.