MASTER CUALIT SRL
Revenue
894 lei
2024
Profit
-3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-333,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MASTER CUALIT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 894 lei lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #41.560 la cifra de afaceri, #38.735 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MASTER CUALIT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 894 lei lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -333.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #41.560 la cifra de afaceri, #38.735 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -33.9× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| POWERTEK SRL | 840 lei | 1 | Construcții |
| ATTI&DANI CONS S.R.L. | 1K | 1 | Construcții |
| IDRIFAIA INVEST S.R.L. | 810 lei | 1 | Construcții |
| GEMISAN S.R.L. | 909 lei | 1 | Construcții |
| TALENTUM IMOBILIARE SRL | 907 lei | 1 | Construcții |
| DENYS & DELYA CONSTRUCT S.R.L. | 915 lei | 1 | Construcții |
| ORCA DEVELOPMENT SRL | 917 lei | 1 | Construcții |
| ALVOIMOB CONSTRUCT SRL | 920 lei | 1 | Construcții |
| B.C.M. EDIL TRANS S.R.L. | 920 lei | 1 | Construcții |
| AEGIS SPORT S.R.L. | 900 lei | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -333.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 894 lei
- Profit net
- -3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 894 lei | -3K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MASTER CUALIT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MASTER CUALIT SRL(current)
- Revenue
- 894 lei
- Employees
- 0
- Profit
- -3K
- Rank RO
- #705.518
- POWERTEK SRL
- Revenue
- 840 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -249 lei
- Rank RO
- #706.058
- ATTI&DANI CONS S.R.L.
- Revenue
- 1K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.5K
- Rank RO
- #704.256
- IDRIFAIA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 810 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #706.353
- GEMISAN S.R.L.
- Revenue
- 909 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -13.5K
- Rank RO
- #705.527
- TALENTUM IMOBILIARE SRL
- Revenue
- 907 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.8K
- Rank RO
- #705.537
- DENYS & DELYA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 915 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -59.1K
- Rank RO
- #705.492
- ORCA DEVELOPMENT SRL
- Revenue
- 917 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -78.4K
- Rank RO
- #705.484
- ALVOIMOB CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 920 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -39.8K
- Rank RO
- #705.459
- B.C.M. EDIL TRANS S.R.L.
- Revenue
- 920 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 128 lei
- Rank RO
- #705.459
- AEGIS SPORT S.R.L.
- Revenue
- 900 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.8K
- Rank RO
- #705.579
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MASTER CUALIT SRL(current) | 894 lei | 0 | -3K | #705.518 |
| POWERTEK SRL | 840 lei | 1 | -249 lei | #706.058 |
| ATTI&DANI CONS S.R.L. | 1K | 1 | -25.5K | #704.256 |
| IDRIFAIA INVEST S.R.L. | 810 lei | 1 | -1.7K | #706.353 |
| GEMISAN S.R.L. | 909 lei | 1 | -13.5K | #705.527 |
| TALENTUM IMOBILIARE SRL | 907 lei | 1 | -3.8K | #705.537 |
| DENYS & DELYA CONSTRUCT S.R.L. | 915 lei | 1 | -59.1K | #705.492 |
| ORCA DEVELOPMENT SRL | 917 lei | 1 | -78.4K | #705.484 |
| ALVOIMOB CONSTRUCT SRL | 920 lei | 1 | -39.8K | #705.459 |
| B.C.M. EDIL TRANS S.R.L. | 920 lei | 1 | 128 lei | #705.459 |
| AEGIS SPORT S.R.L. | 900 lei | 1 | -3.8K | #705.579 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MASTER CUALIT SRL(you) | POWERTEK SRL | ATTI&DANI CONS S.R.L. | IDRIFAIA INVEST S.R.L. | GEMISAN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 894 lei | 840 lei | 1K | 810 lei | 909 lei |
| Profit | -3K | -249 lei | -25.5K | -1.7K | -13.5K |
| Margin | -333,2% | -29,6% | -2548,0% | -214,2% | -1482,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MASTER CUALIT SRL”.