Revenue

920 lei

2024

Profit

128 lei

2024

Employees

2024

Margin

13,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

B.C.M. EDIL TRANS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 920 lei lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #41.556 la cifra de afaceri, #27.272 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
B.C.M. EDIL TRANS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 920 lei lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.9%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #41.556 la cifra de afaceri, #27.272 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#41.556 din 56.726 companii

Top 73.3%

Vezi clasamentul

După profit

#27.272 din 56.726 companii

Top 48.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#39.097 din 56.726 companii

Top 68.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.3M lei
Marjă medie
9.8%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri920 lei lei vs medie industrie 2.3M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit13.9% vs medie industrie 9.8%

Compania este 1.4× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ALVOIMOB CONSTRUCT SRL920 lei1Construcții
MARIO & DAVID SRL921 lei1Construcții
ORCA DEVELOPMENT SRL917 lei1Construcții
BOKKA REZIDEN�IAL SRL925 lei1Construcții
ORANJEGROEP CONTRACTING SRL925 lei1Construcții
DENYS & DELYA CONSTRUCT S.R.L.915 lei1Construcții
GREENER (VERDE) CONSTRUCTION COMPANY : VCC SRL929 lei1Construcții
MASTER CUALIT SRL910 lei1Construcții
FLORIN & NICU CONSTRUCT S.R.L.931 lei1Construcții
NKR CONSULTING S.R.L.931 lei1Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
13.9%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 78%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    920 lei
    Profit net
    128 lei
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la B.C.M. EDIL TRANS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricB.C.M. EDIL TRANS S.R.L.(you)ALVOIMOB CONSTRUCT SRLMARIO & DAVID SRLORCA DEVELOPMENT SRLBOKKA REZIDEN�IAL SRL
Revenue
920 lei
920 lei
921 lei
917 lei
925 lei
Profit
128 lei
-39.8K
-2.5K
-78.4K
-20.9K
Margin
13,9%
-4326,5%
-266,0%
-8549,5%
-2264,5%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “B.C.M. EDIL TRANS S.R.L.”.