MARY PROD 95 SRL
Revenue
2.9M
2024
Profit
37.9K
2024
Employees
26
2024
Margin
0,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MARY PROD 95 SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.372 la cifra de afaceri, #6.941 la profit, #758 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MARY PROD 95 SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.372 la cifra de afaceri, #6.941 la profit, #758 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 6.1× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MERIDIAN M I 92 SRL | 4.7M | 25 | Alimentație și servicii |
| SCHWARZ PUB SRL | 4.6M | 26 | Alimentație și servicii |
| PREDEAL HOLIDAYS S.R.L. | 4.7M | 26 | Alimentație și servicii |
| CHICKEN ' S FOOD SRL | 4.4M | 26 | Alimentație și servicii |
| DINESCU �I LEONTE SRL | 4.7M | 26 | Alimentație și servicii |
| VRANCU�A TATA �I FIUL S.R.L. | 4.4M | 26 | Alimentație și servicii |
| HANUL NEAMTULUI-SRL | 4.7M | 26 | Alimentație și servicii |
| CRIVAS RESTAURANT S.R.L. | 4.6M | 25 | Alimentație și servicii |
| CA ODINIOAR� SRL | 4.6M | 25 | Alimentație și servicii |
| COM AURAS SRL | 4.9M | 23 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.8%
- CA / angajat
- 176K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.9M
- Profit net
- 37.9K
- Angajați
- 26
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.9M | 37.9K | 26 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MARY PROD 95 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MARY PROD 95 SRL(current)
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 26
- Profit
- 37.9K
- Rank RO
- #49.600
- MERIDIAN M I 92 SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 25
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #48.143
- SCHWARZ PUB SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 26
- Profit
- 24.5K
- Rank RO
- #49.612
- PREDEAL HOLIDAYS S.R.L.
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 26
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #48.661
- CHICKEN ' S FOOD SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 26
- Profit
- 28.3K
- Rank RO
- #50.752
- DINESCU �I LEONTE SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 26
- Profit
- -313K
- Rank RO
- #48.352
- VRANCU�A TATA �I FIUL S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 26
- Profit
- 365K
- Rank RO
- #51.129
- HANUL NEAMTULUI-SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 26
- Profit
- 194K
- Rank RO
- #48.124
- CRIVAS RESTAURANT S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 25
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #49.284
- CA ODINIOAR� SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 25
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #49.250
- COM AURAS SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 23
- Profit
- 1.7M
- Rank RO
- #47.117
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MARY PROD 95 SRL(current) | 2.9M | 26 | 37.9K | #49.600 |
| MERIDIAN M I 92 SRL | 4.7M | 25 | 1.1M | #48.143 |
| SCHWARZ PUB SRL | 4.6M | 26 | 24.5K | #49.612 |
| PREDEAL HOLIDAYS S.R.L. | 4.7M | 26 | 528K | #48.661 |
| CHICKEN ' S FOOD SRL | 4.4M | 26 | 28.3K | #50.752 |
| DINESCU �I LEONTE SRL | 4.7M | 26 | -313K | #48.352 |
| VRANCU�A TATA �I FIUL S.R.L. | 4.4M | 26 | 365K | #51.129 |
| HANUL NEAMTULUI-SRL | 4.7M | 26 | 194K | #48.124 |
| CRIVAS RESTAURANT S.R.L. | 4.6M | 25 | 268K | #49.284 |
| CA ODINIOAR� SRL | 4.6M | 25 | 139K | #49.250 |
| COM AURAS SRL | 4.9M | 23 | 1.7M | #47.117 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MARY PROD 95 SRL(you) | MERIDIAN M I 92 SRL | SCHWARZ PUB SRL | PREDEAL HOLIDAYS S.R.L. | CHICKEN ' S FOOD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.9M | 4.7M | 4.6M | 4.7M | 4.4M |
| Profit | 37.9K | 1.1M | 24.5K | 528K | 28.3K |
| Margin | 0,8% | 24,1% | 0,5% | 11,3% | 0,6% |
| Employees | 26 | 25 | 26 | 26 | 26 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MARY PROD 95 SRL”.