CRIVAS RESTAURANT S.R.L.
Revenue
4.6M
2024
Profit
268K
2024
Employees
25
2024
Margin
5,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CRIVAS RESTAURANT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.357 la cifra de afaceri, #2.438 la profit, #808 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CRIVAS RESTAURANT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.357 la cifra de afaceri, #2.438 la profit, #808 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 4.1× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 5.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SEGES INTERNATIONAL SRL | 4.6M | 24 | Alimentație și servicii |
| REVE LATIN S.R.L. | 4.5M | 24 | Alimentație și servicii |
| DINESCU �I LEONTE SRL | 4.7M | 26 | Alimentație și servicii |
| THERAPYFOOD S.R.L. | 4.9M | 24 | Alimentație și servicii |
| ECOEON S.R.L. | 5.1M | 25 | Alimentație și servicii |
| MADAN MD SRL | 4.9M | 26 | Alimentație și servicii |
| GAMBRINUS BERARIE S.R.L. | 4.1M | 25 | Alimentație și servicii |
| FRESCA ITALIA S.R.L. | 4.4M | 23 | Alimentație și servicii |
| ILAST CONCEPT SRL | 5.1M | 24 | Alimentație și servicii |
| CA ODINIOAR� SRL | 4.6M | 25 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.8%
- CA / angajat
- 184K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.6M
- Profit net
- 268K
- Angajați
- 25
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.6M | 268K | 25 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CRIVAS RESTAURANT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CRIVAS RESTAURANT S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 25
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #49.284
- SEGES INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 24
- Profit
- 635K
- Rank RO
- #49.048
- REVE LATIN S.R.L.
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 24
- Profit
- -313K
- Rank RO
- #49.912
- DINESCU �I LEONTE SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 26
- Profit
- -313K
- Rank RO
- #48.352
- THERAPYFOOD S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 24
- Profit
- 289K
- Rank RO
- #47.187
- ECOEON S.R.L.
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 25
- Profit
- 842K
- Rank RO
- #45.492
- MADAN MD SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 26
- Profit
- 320K
- Rank RO
- #46.943
- GAMBRINUS BERARIE S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 25
- Profit
- -55.9K
- Rank RO
- #53.861
- FRESCA ITALIA S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 23
- Profit
- 440K
- Rank RO
- #51.331
- ILAST CONCEPT SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 24
- Profit
- 65.2K
- Rank RO
- #45.754
- CA ODINIOAR� SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 25
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #49.250
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CRIVAS RESTAURANT S.R.L.(current) | 4.6M | 25 | 268K | #49.284 |
| SEGES INTERNATIONAL SRL | 4.6M | 24 | 635K | #49.048 |
| REVE LATIN S.R.L. | 4.5M | 24 | -313K | #49.912 |
| DINESCU �I LEONTE SRL | 4.7M | 26 | -313K | #48.352 |
| THERAPYFOOD S.R.L. | 4.9M | 24 | 289K | #47.187 |
| ECOEON S.R.L. | 5.1M | 25 | 842K | #45.492 |
| MADAN MD SRL | 4.9M | 26 | 320K | #46.943 |
| GAMBRINUS BERARIE S.R.L. | 4.1M | 25 | -55.9K | #53.861 |
| FRESCA ITALIA S.R.L. | 4.4M | 23 | 440K | #51.331 |
| ILAST CONCEPT SRL | 5.1M | 24 | 65.2K | #45.754 |
| CA ODINIOAR� SRL | 4.6M | 25 | 139K | #49.250 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CRIVAS RESTAURANT S.R.L.(you) | SEGES INTERNATIONAL SRL | REVE LATIN S.R.L. | DINESCU �I LEONTE SRL | THERAPYFOOD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.6M | 4.6M | 4.5M | 4.7M | 4.9M |
| Profit | 268K | 635K | -313K | -313K | 289K |
| Margin | 5,8% | 13,7% | -6,9% | -6,6% | 6,0% |
| Employees | 25 | 24 | 24 | 26 | 24 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CRIVAS RESTAURANT S.R.L.”.