Competitori și alternative la MALFIL TEAM SRL
Companii similare cu MALFIL TEAM SRL în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (HUNEDOARA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MALFIL TEAM SRL | 34.8K | -3.9K | 1 | #567.939 | #3.826 |
| FORICON S.A. | 49.8K | -135K | 1 | #568.198 | #3.831 |
| FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L. | 46.1K | -9.8K | 1 | #575.184 | #3.857 |
| XELA TRUST S.R.L. | 45.1K | -111K | 1 | #577.092 | #3.864 |
| 2 COSASI BUNI S.R.L. | 57K | -56.4K | 1 | #555.340 | #3.785 |
| DECOLMATARI DELTA S.R.L. | 50K | 31.3K | 1 | #567.715 | #3.824 |
| Firma (CUI 51019245) | 50K | 46.7K | 1 | #567.715 | #3.824 |
| ARKA PAVAJ S.R.L. | 50K | -23.3K | 1 | #567.694 | #3.823 |
| LAZAR COMPANY SRL | 49.9K | 43K | 1 | #568.077 | #3.828 |
| RDR INSTAL SERVICII S.R.L. | 49.8K | 22.4K | 1 | #568.181 | #3.830 |
| F&M MULLER CONSTRUCT SRL | 49.8K | 38.9K | 1 | #568.270 | #3.832 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ HUNEDOARA, cu venituri și angajați similari cu MALFIL TEAM SRL.
- FORICON S.A. · HUNEDOARA · 49.8K · Rank #568.198
- FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L. · HUNEDOARA · 46.1K · Rank #575.184
- XELA TRUST S.R.L. · HUNEDOARA · 45.1K · Rank #577.092
- 2 COSASI BUNI S.R.L. · HUNEDOARA · 57K · Rank #555.340
- DECOLMATARI DELTA S.R.L. · TULCEA · 50K · Rank #567.715
- Firma (CUI 51019245) · NECUNOSCUT · 50K · Rank #567.715
- ARKA PAVAJ S.R.L. · ALBA · 50K · Rank #567.694
- LAZAR COMPANY SRL · SALAJ · 49.9K · Rank #568.077
- RDR INSTAL SERVICII S.R.L. · CONSTANTA · 49.8K · Rank #568.181
- F&M MULLER CONSTRUCT SRL · GORJ · 49.8K · Rank #568.270