MALFIL TEAM SRL
Revenue
34.8K
2024
Profit
-3.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-7,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MALFIL TEAM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 34.8K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.826 la cifra de afaceri, #4.099 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MALFIL TEAM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 34.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.826 la cifra de afaceri, #4.099 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FORICON S.A. | 49.8K | 1 | Construcții |
| FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L. | 46.1K | 1 | Construcții |
| XELA TRUST S.R.L. | 45.1K | 1 | Construcții |
| 2 COSASI BUNI S.R.L. | 57K | 1 | Construcții |
| DECOLMATARI DELTA S.R.L. | 50K | 1 | Construcții |
| Firma (CUI 51019245) | 50K | 1 | Construcții |
| ARKA PAVAJ S.R.L. | 50K | 1 | Construcții |
| LAZAR COMPANY SRL | 49.9K | 1 | Construcții |
| RDR INSTAL SERVICII S.R.L. | 49.8K | 1 | Construcții |
| F&M MULLER CONSTRUCT SRL | 49.8K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.9%
- CA / angajat
- 50K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 34.8K
- Profit net
- -3.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 34.8K | -3.9K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MALFIL TEAM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MALFIL TEAM SRL(current)
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #567.939
- FORICON S.A.
- Revenue
- 49.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -135K
- Rank RO
- #568.198
- FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L.
- Revenue
- 46.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #575.184
- XELA TRUST S.R.L.
- Revenue
- 45.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #577.092
- 2 COSASI BUNI S.R.L.
- Revenue
- 57K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.4K
- Rank RO
- #555.340
- DECOLMATARI DELTA S.R.L.
- Revenue
- 50K
- Employees
- 1
- Profit
- 31.3K
- Rank RO
- #567.715
- Firma (CUI 51019245)
- Revenue
- 50K
- Employees
- 1
- Profit
- 46.7K
- Rank RO
- #567.715
- ARKA PAVAJ S.R.L.
- Revenue
- 50K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.3K
- Rank RO
- #567.694
- LAZAR COMPANY SRL
- Revenue
- 49.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 43K
- Rank RO
- #568.077
- RDR INSTAL SERVICII S.R.L.
- Revenue
- 49.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.4K
- Rank RO
- #568.181
- F&M MULLER CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 49.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.9K
- Rank RO
- #568.270
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MALFIL TEAM SRL(current) | 34.8K | 1 | -3.9K | #567.939 |
| FORICON S.A. | 49.8K | 1 | -135K | #568.198 |
| FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L. | 46.1K | 1 | -9.8K | #575.184 |
| XELA TRUST S.R.L. | 45.1K | 1 | -111K | #577.092 |
| 2 COSASI BUNI S.R.L. | 57K | 1 | -56.4K | #555.340 |
| DECOLMATARI DELTA S.R.L. | 50K | 1 | 31.3K | #567.715 |
| Firma (CUI 51019245) | 50K | 1 | 46.7K | #567.715 |
| ARKA PAVAJ S.R.L. | 50K | 1 | -23.3K | #567.694 |
| LAZAR COMPANY SRL | 49.9K | 1 | 43K | #568.077 |
| RDR INSTAL SERVICII S.R.L. | 49.8K | 1 | 22.4K | #568.181 |
| F&M MULLER CONSTRUCT SRL | 49.8K | 1 | 38.9K | #568.270 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MALFIL TEAM SRL(you) | FORICON S.A. | FIRST RE CONSTRUC�II KEV S.R.L. | XELA TRUST S.R.L. | 2 COSASI BUNI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 34.8K | 49.8K | 46.1K | 45.1K | 57K |
| Profit | -3.9K | -135K | -9.8K | -111K | -56.4K |
| Margin | -7,9% | -270,1% | -21,3% | -245,6% | -98,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MALFIL TEAM SRL”.