LOGIGAN ELECTRO S.R.L.
Revenue
628K
2024
Profit
171K
2024
Employees
3
2024
Margin
27,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOGIGAN ELECTRO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 628K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #9.682 la cifra de afaceri, #6.630 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOGIGAN ELECTRO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 628K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #9.682 la cifra de afaceri, #6.630 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ECOTERM ARDEAL S.R.L. | 629K | 3 | Construcții |
| ARTSOLUTIONS BICON S.R.L. | 615K | 3 | Construcții |
| ESSENTIALE INSTAL SRL | 653K | 3 | Construcții |
| BECI-CONSTRUCT S.R.L. | 586K | 3 | Construcții |
| ANGEL EYES S.R.L. | 684K | 3 | Construcții |
| RIVAS CONSTRUCT S.R.L. | 574K | 3 | Construcții |
| LAURAL EFECT S.R.L. | 695K | 3 | Construcții |
| ELPLUS S.R.L. | 553K | 3 | Construcții |
| ROL FUTURE SERVICE S.R.L. | 628K | 3 | Construcții |
| IDEAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. | 629K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 27.3%
- CA / angajat
- 209K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 628K
- Profit net
- 171K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 628K | 171K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOGIGAN ELECTRO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOGIGAN ELECTRO S.R.L.(current)
- Revenue
- 628K
- Employees
- 3
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #201.607
- ECOTERM ARDEAL S.R.L.
- Revenue
- 629K
- Employees
- 3
- Profit
- -68.3K
- Rank RO
- #201.499
- ARTSOLUTIONS BICON S.R.L.
- Revenue
- 615K
- Employees
- 3
- Profit
- 263K
- Rank RO
- #204.193
- ESSENTIALE INSTAL SRL
- Revenue
- 653K
- Employees
- 3
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #197.046
- BECI-CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 586K
- Employees
- 3
- Profit
- 292K
- Rank RO
- #209.748
- ANGEL EYES S.R.L.
- Revenue
- 684K
- Employees
- 3
- Profit
- 23.6K
- Rank RO
- #192.037
- RIVAS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 574K
- Employees
- 3
- Profit
- 190K
- Rank RO
- #212.236
- LAURAL EFECT S.R.L.
- Revenue
- 695K
- Employees
- 3
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #190.096
- ELPLUS S.R.L.
- Revenue
- 553K
- Employees
- 3
- Profit
- -55.4K
- Rank RO
- #216.815
- ROL FUTURE SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 628K
- Employees
- 3
- Profit
- 320K
- Rank RO
- #201.665
- IDEAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 629K
- Employees
- 3
- Profit
- 265K
- Rank RO
- #201.465
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOGIGAN ELECTRO S.R.L.(current) | 628K | 3 | 171K | #201.607 |
| ECOTERM ARDEAL S.R.L. | 629K | 3 | -68.3K | #201.499 |
| ARTSOLUTIONS BICON S.R.L. | 615K | 3 | 263K | #204.193 |
| ESSENTIALE INSTAL SRL | 653K | 3 | 22.5K | #197.046 |
| BECI-CONSTRUCT S.R.L. | 586K | 3 | 292K | #209.748 |
| ANGEL EYES S.R.L. | 684K | 3 | 23.6K | #192.037 |
| RIVAS CONSTRUCT S.R.L. | 574K | 3 | 190K | #212.236 |
| LAURAL EFECT S.R.L. | 695K | 3 | 131K | #190.096 |
| ELPLUS S.R.L. | 553K | 3 | -55.4K | #216.815 |
| ROL FUTURE SERVICE S.R.L. | 628K | 3 | 320K | #201.665 |
| IDEAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. | 629K | 3 | 265K | #201.465 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOGIGAN ELECTRO S.R.L.(you) | ECOTERM ARDEAL S.R.L. | ARTSOLUTIONS BICON S.R.L. | ESSENTIALE INSTAL SRL | BECI-CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 628K | 629K | 615K | 653K | 586K |
| Profit | 171K | -68.3K | 263K | 22.5K | 292K |
| Margin | 27,3% | -10,9% | 42,8% | 3,5% | 49,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOGIGAN ELECTRO S.R.L.”.