Competitori și alternative la LIDER NIS SOLUTION SRL
Companii similare cu LIDER NIS SOLUTION SRL în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (BUZAU), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| LIDER NIS SOLUTION SRL | 1M | 115K | 11 | #148.407 | #1.997 |
| ENERGOTEL CONSTRUCT SYSTEM S.R.L. | 1M | -588K | 11 | #151.757 | #2.032 |
| ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. | 1.1M | 129K | 10 | #148.201 | #1.996 |
| TRANSLEA ELECTRO S.R.L. | 1M | -229K | 10 | #150.455 | #2.015 |
| BIGHY EDIL CONSTRUCT S.R.L. | 1.2M | 115K | 11 | #135.417 | #1.892 |
| MGM ACTIV BUILDINGS S.R.L. | 1.2M | 7K | 11 | #133.269 | #1.866 |
| GROUP WAG NORD S.R.L. | 855K | 197K | 11 | #168.465 | #2.158 |
| CIC CONSTRUCTION AG S.R.L. | 1.3M | 2.9K | 11 | #128.211 | #1.821 |
| CORALEX ACTIV SRL | 872K | 112K | 9 | #166.378 | #2.139 |
| B.C.F. INVEST GROUP SRL | 1.2M | 45.8K | 10 | #135.131 | #1.889 |
| CRASNA PREST S.R.L. | 1.2M | 31.2K | 12 | #133.545 | #1.869 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ BUZAU, cu venituri și angajați similari cu LIDER NIS SOLUTION SRL.
- ENERGOTEL CONSTRUCT SYSTEM S.R.L. · BUCURESTI · 1M · Rank #151.757
- ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. · VALCEA · 1.1M · Rank #148.201
- TRANSLEA ELECTRO S.R.L. · MARAMURES · 1M · Rank #150.455
- BIGHY EDIL CONSTRUCT S.R.L. · NEAMT · 1.2M · Rank #135.417
- MGM ACTIV BUILDINGS S.R.L. · ILFOV · 1.2M · Rank #133.269
- GROUP WAG NORD S.R.L. · MARAMURES · 855K · Rank #168.465
- CIC CONSTRUCTION AG S.R.L. · IALOMITA · 1.3M · Rank #128.211
- CORALEX ACTIV SRL · BUZAU · 872K · Rank #166.378
- B.C.F. INVEST GROUP SRL · ARGES · 1.2M · Rank #135.131
- CRASNA PREST S.R.L. · SALAJ · 1.2M · Rank #133.545