LEADERTECH CONSULTING SRL
Revenue
18.3M
2024
Profit
1.4M
2024
Employees
11
2024
Margin
7,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LEADERTECH CONSULTING SRL este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 18.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.606 la cifra de afaceri, #2.874 la profit, #4.180 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LEADERTECH CONSULTING SRL este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 18.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.606 la cifra de afaceri, #2.874 la profit, #4.180 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.3× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL | 19.3M | 11 | Comerț en-gros |
| ALPHA NED 2000 EXIM S.R.L. | 17.2M | 11 | Comerț en-gros |
| BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL | 19.8M | 11 | Comerț en-gros |
| GENERAL FOOD DISTRIBUTION SRL | 18.5M | 10 | Comerț en-gros |
| ALFA LAVAL SRL | 18.8M | 12 | Comerț en-gros |
| HSL SOLUTIONS SRL | 18.2M | 10 | Comerț en-gros |
| IMI INTERNATIONAL CO. SRL | 20.8M | 11 | Comerț en-gros |
| SIMUS TRADING SRL | 19.1M | 12 | Comerț en-gros |
| MEAT SYSTEMS S.R.L. | 21M | 11 | Comerț en-gros |
| SEVACON IMPEX SRL | 16.2M | 11 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.8%
- CA / angajat
- 1.7M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 2%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18.3M
- Profit net
- 1.4M
- Angajați
- 11
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18.3M | 1.4M | 11 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LEADERTECH CONSULTING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LEADERTECH CONSULTING SRL(current)
- Revenue
- 18.3M
- Employees
- 11
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #15.511
- MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL
- Revenue
- 19.3M
- Employees
- 11
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #14.901
- ALPHA NED 2000 EXIM S.R.L.
- Revenue
- 17.2M
- Employees
- 11
- Profit
- 2.4M
- Rank RO
- #16.506
- BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL
- Revenue
- 19.8M
- Employees
- 11
- Profit
- 839K
- Rank RO
- #14.555
- GENERAL FOOD DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 18.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 31.1K
- Rank RO
- #15.514
- ALFA LAVAL SRL
- Revenue
- 18.8M
- Employees
- 12
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #15.299
- HSL SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 18.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 3.7M
- Rank RO
- #15.753
- IMI INTERNATIONAL CO. SRL
- Revenue
- 20.8M
- Employees
- 11
- Profit
- 790K
- Rank RO
- #13.928
- SIMUS TRADING SRL
- Revenue
- 19.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 275K
- Rank RO
- #15.086
- MEAT SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 21M
- Employees
- 11
- Profit
- 2.5M
- Rank RO
- #13.862
- SEVACON IMPEX SRL
- Revenue
- 16.2M
- Employees
- 11
- Profit
- 848K
- Rank RO
- #17.355
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LEADERTECH CONSULTING SRL(current) | 18.3M | 11 | 1.4M | #15.511 |
| MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL | 19.3M | 11 | 1.3M | #14.901 |
| ALPHA NED 2000 EXIM S.R.L. | 17.2M | 11 | 2.4M | #16.506 |
| BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL | 19.8M | 11 | 839K | #14.555 |
| GENERAL FOOD DISTRIBUTION SRL | 18.5M | 10 | 31.1K | #15.514 |
| ALFA LAVAL SRL | 18.8M | 12 | -5.5K | #15.299 |
| HSL SOLUTIONS SRL | 18.2M | 10 | 3.7M | #15.753 |
| IMI INTERNATIONAL CO. SRL | 20.8M | 11 | 790K | #13.928 |
| SIMUS TRADING SRL | 19.1M | 12 | 275K | #15.086 |
| MEAT SYSTEMS S.R.L. | 21M | 11 | 2.5M | #13.862 |
| SEVACON IMPEX SRL | 16.2M | 11 | 848K | #17.355 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LEADERTECH CONSULTING SRL(you) | MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL | ALPHA NED 2000 EXIM S.R.L. | BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL | GENERAL FOOD DISTRIBUTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18.3M | 19.3M | 17.2M | 19.8M | 18.5M |
| Profit | 1.4M | 1.3M | 2.4M | 839K | 31.1K |
| Margin | 7,8% | 6,5% | 13,9% | 4,2% | 0,2% |
| Employees | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LEADERTECH CONSULTING SRL”.