LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
173K
2024
Profit
53.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
27,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 173K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.122 la cifra de afaceri, #16.389 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 173K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.122 la cifra de afaceri, #16.389 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AXIS VM CUPOLA S.R.L. | 192K | 2 | Construcții |
| EDIL LUCA DESIGN S.R.L. | 188K | 2 | Construcții |
| TEO B�RSAN TRADITIONAL S.R.L. | 187K | 2 | Construcții |
| SMART NEW MINDS SRL | 205K | 2 | Construcții |
| CONSTRUCT ZELART S.R.L. | 179K | 2 | Construcții |
| ALE3VAL CONSTRUCT S.R.L. | 179K | 2 | Construcții |
| VALSMINRAMO S.R.L. | 177K | 2 | Construcții |
| NOVA TEAM ADM S.R.L. | 175K | 2 | Construcții |
| T.P.M 1980 S.R.L. | 174K | 2 | Construcții |
| JVN & SON PROJECT S.R.L. | 172K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 27.4%
- CA / angajat
- 97.7K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 173K
- Profit net
- 53.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 173K | 53.5K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 173K
- Employees
- 2
- Profit
- 53.5K
- Rank RO
- #391.126
- AXIS VM CUPOLA S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 2
- Profit
- 69.3K
- Rank RO
- #394.307
- EDIL LUCA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 188K
- Employees
- 2
- Profit
- 91.7K
- Rank RO
- #397.389
- TEO B�RSAN TRADITIONAL S.R.L.
- Revenue
- 187K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.9K
- Rank RO
- #398.455
- SMART NEW MINDS SRL
- Revenue
- 205K
- Employees
- 2
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #383.264
- CONSTRUCT ZELART S.R.L.
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- 79.6K
- Rank RO
- #406.110
- ALE3VAL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.5K
- Rank RO
- #406.128
- VALSMINRAMO S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #407.321
- NOVA TEAM ADM S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #409.418
- T.P.M 1980 S.R.L.
- Revenue
- 174K
- Employees
- 2
- Profit
- 39K
- Rank RO
- #409.968
- JVN & SON PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 172K
- Employees
- 2
- Profit
- 80.6K
- Rank RO
- #411.666
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L.(current) | 173K | 2 | 53.5K | #391.126 |
| AXIS VM CUPOLA S.R.L. | 192K | 2 | 69.3K | #394.307 |
| EDIL LUCA DESIGN S.R.L. | 188K | 2 | 91.7K | #397.389 |
| TEO B�RSAN TRADITIONAL S.R.L. | 187K | 2 | -19.9K | #398.455 |
| SMART NEW MINDS SRL | 205K | 2 | 155K | #383.264 |
| CONSTRUCT ZELART S.R.L. | 179K | 2 | 79.6K | #406.110 |
| ALE3VAL CONSTRUCT S.R.L. | 179K | 2 | -17.5K | #406.128 |
| VALSMINRAMO S.R.L. | 177K | 2 | 4.8K | #407.321 |
| NOVA TEAM ADM S.R.L. | 175K | 2 | 7K | #409.418 |
| T.P.M 1980 S.R.L. | 174K | 2 | 39K | #409.968 |
| JVN & SON PROJECT S.R.L. | 172K | 2 | 80.6K | #411.666 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L.(you) | AXIS VM CUPOLA S.R.L. | EDIL LUCA DESIGN S.R.L. | TEO B�RSAN TRADITIONAL S.R.L. | SMART NEW MINDS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 173K | 192K | 188K | 187K | 205K |
| Profit | 53.5K | 69.3K | 91.7K | -19.9K | 155K |
| Margin | 27,4% | 36,1% | 48,7% | -10,6% | 76,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LDN DEDICATED CONSTRUCT S.R.L.”.