LAROTONDE S.R.L.
Revenue
177K
2024
Profit
-425K
2024
Employees
2
2024
Margin
-239,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAROTONDE S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 177K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #4.897 la cifra de afaceri, #11.776 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAROTONDE S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 177K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -239.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #4.897 la cifra de afaceri, #11.776 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -28.5× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| COMPLEX TURISTIC LUGHET S.R.L. | 202K | 2 | Cazare |
| �TEFANIA TURISM SRL | 177K | 2 | Cazare |
| SZILVAFA S.R.L. | 178K | 2 | Cazare |
| ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L. | 178K | 2 | Cazare |
| APUSENI HOLIDAYS SRL | 177K | 2 | Cazare |
| PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL | 179K | 2 | Cazare |
| COLUMNA GREEN SOLUTION S.R.L. | 175K | 2 | Cazare |
| TANASE COM S.R.L. | 175K | 2 | Cazare |
| YOUR WAY SRL | 180K | 2 | Cazare |
| AVALONY SEMONT SRL | 180K | 2 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ COVASNA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -239.8%
- CA / angajat
- 88.7K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 177K
- Profit net
- -425K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 177K | -425K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAROTONDE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAROTONDE S.R.L.(current)
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- -425K
- Rank RO
- #407.194
- COMPLEX TURISTIC LUGHET S.R.L.
- Revenue
- 202K
- Employees
- 2
- Profit
- -119K
- Rank RO
- #385.318
- �TEFANIA TURISM SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- 21.6K
- Rank RO
- #407.052
- SZILVAFA S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 2
- Profit
- 24.1K
- Rank RO
- #406.904
- ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 2
- Profit
- -36K
- Rank RO
- #406.724
- APUSENI HOLIDAYS SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.9K
- Rank RO
- #407.810
- PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.2K
- Rank RO
- #405.808
- COLUMNA GREEN SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #408.827
- TANASE COM S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 2
- Profit
- -11.9K
- Rank RO
- #409.101
- YOUR WAY SRL
- Revenue
- 180K
- Employees
- 2
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #405.120
- AVALONY SEMONT SRL
- Revenue
- 180K
- Employees
- 2
- Profit
- 689 lei
- Rank RO
- #404.797
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAROTONDE S.R.L.(current) | 177K | 2 | -425K | #407.194 |
| COMPLEX TURISTIC LUGHET S.R.L. | 202K | 2 | -119K | #385.318 |
| �TEFANIA TURISM SRL | 177K | 2 | 21.6K | #407.052 |
| SZILVAFA S.R.L. | 178K | 2 | 24.1K | #406.904 |
| ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L. | 178K | 2 | -36K | #406.724 |
| APUSENI HOLIDAYS SRL | 177K | 2 | 12.9K | #407.810 |
| PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL | 179K | 2 | -12.2K | #405.808 |
| COLUMNA GREEN SOLUTION S.R.L. | 175K | 2 | 2.2K | #408.827 |
| TANASE COM S.R.L. | 175K | 2 | -11.9K | #409.101 |
| YOUR WAY SRL | 180K | 2 | -34K | #405.120 |
| AVALONY SEMONT SRL | 180K | 2 | 689 lei | #404.797 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAROTONDE S.R.L.(you) | COMPLEX TURISTIC LUGHET S.R.L. | �TEFANIA TURISM SRL | SZILVAFA S.R.L. | ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 177K | 202K | 177K | 178K | 178K |
| Profit | -425K | -119K | 21.6K | 24.1K | -36K |
| Margin | -239,8% | -58,9% | 12,2% | 13,6% | -20,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAROTONDE S.R.L.”.