YOUR WAY SRL
Revenue
179K
2024
Profit
-34K
2024
Employees
2
2024
Margin
-18,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
YOUR WAY SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 179K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #4.870 la cifra de afaceri, #10.198 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- YOUR WAY SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 179K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -18.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #4.870 la cifra de afaceri, #10.198 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -2.2× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AVALONY SEMONT SRL | 180K | 2 | Cazare |
| ALEX CLUB SRL | 180K | 2 | Cazare |
| PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL | 179K | 2 | Cazare |
| DAVIDARMA S.R.L. | 181K | 2 | Cazare |
| BROXY PERFORMANCE SRL | 181K | 2 | Cazare |
| ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L. | 178K | 2 | Cazare |
| ELECTROFRIG IMPEX SRL | 181K | 2 | Cazare |
| SZILVAFA S.R.L. | 178K | 2 | Cazare |
| VIORICA �I LUIS S.R.L. | 182K | 2 | Cazare |
| �TEFANIA TURISM SRL | 177K | 2 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -18.9%
- CA / angajat
- 89.8K
- Scor risc (0–100)
- 59
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 179K
- Profit net
- -34K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 179K | -34K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la YOUR WAY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- YOUR WAY SRL(current)
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #405.120
- AVALONY SEMONT SRL
- Revenue
- 180K
- Employees
- 2
- Profit
- 689 lei
- Rank RO
- #404.797
- ALEX CLUB SRL
- Revenue
- 180K
- Employees
- 2
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #404.519
- PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL
- Revenue
- 179K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.2K
- Rank RO
- #405.808
- DAVIDARMA S.R.L.
- Revenue
- 181K
- Employees
- 2
- Profit
- 35K
- Rank RO
- #403.731
- BROXY PERFORMANCE SRL
- Revenue
- 181K
- Employees
- 2
- Profit
- 36.4K
- Rank RO
- #403.727
- ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 2
- Profit
- -36K
- Rank RO
- #406.724
- ELECTROFRIG IMPEX SRL
- Revenue
- 181K
- Employees
- 2
- Profit
- -59.9K
- Rank RO
- #403.425
- SZILVAFA S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 2
- Profit
- 24.1K
- Rank RO
- #406.904
- VIORICA �I LUIS S.R.L.
- Revenue
- 182K
- Employees
- 2
- Profit
- 54.4K
- Rank RO
- #403.307
- �TEFANIA TURISM SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 2
- Profit
- 21.6K
- Rank RO
- #407.052
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| YOUR WAY SRL(current) | 179K | 2 | -34K | #405.120 |
| AVALONY SEMONT SRL | 180K | 2 | 689 lei | #404.797 |
| ALEX CLUB SRL | 180K | 2 | -3.4K | #404.519 |
| PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL | 179K | 2 | -12.2K | #405.808 |
| DAVIDARMA S.R.L. | 181K | 2 | 35K | #403.731 |
| BROXY PERFORMANCE SRL | 181K | 2 | 36.4K | #403.727 |
| ANDREI&IANIS EVENTS S.R.L. | 178K | 2 | -36K | #406.724 |
| ELECTROFRIG IMPEX SRL | 181K | 2 | -59.9K | #403.425 |
| SZILVAFA S.R.L. | 178K | 2 | 24.1K | #406.904 |
| VIORICA �I LUIS S.R.L. | 182K | 2 | 54.4K | #403.307 |
| �TEFANIA TURISM SRL | 177K | 2 | 21.6K | #407.052 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | YOUR WAY SRL(you) | AVALONY SEMONT SRL | ALEX CLUB SRL | PENSIUNEA AGROTURISTICA LACUL MOCEARU SRL | DAVIDARMA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 179K | 180K | 180K | 179K | 181K |
| Profit | -34K | 689 lei | -3.4K | -12.2K | 35K |
| Margin | -18,9% | 0,4% | -1,9% | -6,8% | 19,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “YOUR WAY SRL”.