JNR HOLZ S.R.L.
Revenue
63.4K
2024
Profit
-68.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
-104,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
JNR HOLZ S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 63.4K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.636 la cifra de afaceri, #5.763 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- JNR HOLZ S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 63.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -104.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.636 la cifra de afaceri, #5.763 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -157.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| OVIPAN S.R.L. | 66.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| FOOSA STUDIO S.R.L. | 68.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ECOPELETI SIBIU S.R.L. | 61.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| PALTINUL S.R.L. | 59.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ALT CRAFT ZONE SRL | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| B & B TECNOLEGNO S.R.L. | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| SORIN CHIRA BUTOAIE �I C�ZI S.R.L. | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| NACILCRIFOREST S.R.L. | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| CIUNGAN FOREST S.R.L. | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| INNOTECH TUDAN S.R.L. | 65.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -104.1%
- CA / angajat
- 65.5K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 63.4K
- Profit net
- -68.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 63.4K | -68.2K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la JNR HOLZ S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- JNR HOLZ S.R.L.(current)
- Revenue
- 63.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -68.2K
- Rank RO
- #540.679
- OVIPAN S.R.L.
- Revenue
- 66.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.8K
- Rank RO
- #539.170
- FOOSA STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 68.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 609 lei
- Rank RO
- #536.017
- ECOPELETI SIBIU S.R.L.
- Revenue
- 61.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.2K
- Rank RO
- #546.768
- PALTINUL S.R.L.
- Revenue
- 59.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.2K
- Rank RO
- #551.757
- ALT CRAFT ZONE SRL
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #540.698
- B & B TECNOLEGNO S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 798 lei
- Rank RO
- #540.708
- SORIN CHIRA BUTOAIE �I C�ZI S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.1K
- Rank RO
- #540.712
- NACILCRIFOREST S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #540.730
- CIUNGAN FOREST S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #540.735
- INNOTECH TUDAN S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #540.604
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| JNR HOLZ S.R.L.(current) | 63.4K | 1 | -68.2K | #540.679 |
| OVIPAN S.R.L. | 66.4K | 1 | 32.8K | #539.170 |
| FOOSA STUDIO S.R.L. | 68.4K | 1 | 609 lei | #536.017 |
| ECOPELETI SIBIU S.R.L. | 61.9K | 1 | -27.2K | #546.768 |
| PALTINUL S.R.L. | 59.1K | 1 | 25.2K | #551.757 |
| ALT CRAFT ZONE SRL | 65.5K | 1 | -9.3K | #540.698 |
| B & B TECNOLEGNO S.R.L. | 65.5K | 1 | 798 lei | #540.708 |
| SORIN CHIRA BUTOAIE �I C�ZI S.R.L. | 65.5K | 1 | -18.1K | #540.712 |
| NACILCRIFOREST S.R.L. | 65.5K | 1 | -3.9K | #540.730 |
| CIUNGAN FOREST S.R.L. | 65.5K | 1 | 15.6K | #540.735 |
| INNOTECH TUDAN S.R.L. | 65.5K | 1 | 10K | #540.604 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | JNR HOLZ S.R.L.(you) | OVIPAN S.R.L. | FOOSA STUDIO S.R.L. | ECOPELETI SIBIU S.R.L. | PALTINUL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 63.4K | 66.4K | 68.4K | 61.9K | 59.1K |
| Profit | -68.2K | 32.8K | 609 lei | -27.2K | 25.2K |
| Margin | -104,1% | 49,4% | 0,9% | -44,0% | 42,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “JNR HOLZ S.R.L.”.